Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Szerintetek el kellene mennem...

Szerintetek el kellene mennem erre a felköszöntésre?

Figyelt kérdés

Most lesz 18 éves a "barátnőm", vagyis olyan barátnő, hogy csak a suliban vagyunk együtt, de ott sem igazán beszélünk egymással, mert elég mások vagyunk, ő inkább az a menő, partizós típus, míg én nem, és sokszor beszól nekem, konkrétan akármi miatt, ami régen nagyon idegesített, de most már ráhagyom, mert a bolhából is képes elefántot csinálni. Szóval most vasárnap lesz a születésnapja, és reggel 9-re kellene hozzájuk mennünk (még pár sulis barátnőm lesz ott és az ő barátnői), és még a pár sulis barátnőm kitalálta, hogy valami drága ajándékot vegyünk neki, és persze mindenkinek ugyanannyit kell fizetni, én pedig sokallom érte a 3000 Ft-ot. Persze ha jóban lennénk, nem sajnálnám, de így.. Nincs kedvem menni. Nekem május elején volt a névnapom, nemhogy ilyen köszöntést, vagy ajándékot nem kaptam, egyáltalán annyit sem mondtak, hogy boldog névnapot! :\ Szerintetek mit tegyek, én nem akarok menni, de akkor mit mondjak, ami után kevésbé csesznek le (de így is, úgy is lefognak?) :S

19/L



2014. máj. 30. 01:05
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Talalj ki valami kifogast es ne menj.
2014. máj. 30. 02:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Fish1 ***** válasza:
100%
Mondd azt, amit itt leírtál. Jó esetben elgondolkodnak rajta. Magadat meg ne kényszerítsd olyan helyzetbe, amiben nem éreznéd jól magad.
2014. máj. 30. 04:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Én tuti nem mennék!
2014. máj. 30. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
100%

Szerintem is, ha nem is ennyire nyíltan, de mond meg, hogy neked ez nem ér meg ennyit (vasárnap reggel 9-re??? Miért?) és kész.

Nem éri meg túlságosan mellédumálni - bár sajnos a médiák sorozataiban pont ezt teszik és ezt sugallják megoldásnak -, mert abból nem biztos, hogy a végén jól jössz ki!

2014. máj. 30. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
100%
Nem nyíltan, meg találj ki kifogást, ez hülyeség, legyél őszinte, azt mond nekik amit itt leírtál. Ezt barátságnak sem mondanám, aki leolt meg figyelembe sem vesz téged. Ha tényleg barátok lennétek, ez a kérdés meg sem született volna. Ne másoknak felelj meg hanem magadnak!
2014. máj. 30. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
100%
MOnd a barátnőiteknek, hogy azzal a lánnyal te nem vagy jóban, így nem akarsz te ott jópofizgatni velük, miért is tennéd? Ha ők mennek akkor hajrá, de neked nem kell olyat tenned amit nem akarsz, pláne pénzt költeni olyan emberre aki semmibe vesz, vagy beszólogat. Ezt nekik meg kellene érteniük, ha pedig nem értik akkor hihetetlen nagy agyas barátnőid ehetnek :D De most komolyan, nem kell elmenned.
2014. máj. 30. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!