Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit gondoltok arról, ha egy...

Mit gondoltok arról, ha egy lánynak főleg fiú barátai vannak és legtöbbször velük lóg, velük találkozik, nem a barátnőivel?

Figyelt kérdés
2014. dec. 2. 12:54
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Azt hogy úgy tűnik neki fiúbarátai vannak főleg, és velük gyakrabban találkozik, mint a barátnőivel. Semmi különös nincs ebben.
2014. dec. 2. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Ugyanazt, mint az első :D

Nekem is főleg fiú barátaim vannak, mivel 2 fiútestvérem van, így főleg fiú társaságban voltam, meg velük jobban megértettem magam. Szeretem, hogy ők nem pletykálnak, meg szidnak a hátam mögött, a képembe meg nem vigyorognak. Hanem megmondják, hogy mit gondolnak. 25/N

2014. dec. 2. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
62%
Kettesnek igaza van.A fiúkkal nem kell kézenfogva wcre menni,hogy áll a hajam,szerinted tetszek neki,stb hülyeséget hallgatni.Nem dumálnak ki a hátam mögött és nem jópofiznak.
2014. dec. 2. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
2-es vagyok: kevés barátnőm van, de pl. az egyik kijelentette, hogy azért vagyunk barátnők, mert nem vagyunk a tipikus lányok. Nem beszélgetünk hajakról, körmökről, sminkekről, divatról :D
2014. dec. 2. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Hat igen egyet ertek veletek..:D nekem is csak fiu barataim vannak..sokkal jobban elvagyok veluk..nem sertodnek meg ha le hulyezem oket..meg hat..azert egy ilyen plazacica tiptop lany eleg furan reagalna arra ha oda szaladnak es viccbol tarkon vagnam..:Dddd
2014. dec. 2. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Meg imádom, hogy bárkit elküldhetek az anyukájába és nem sértődnek meg, mert tudják, hogy nem gondolom komolyan :D:D
2014. dec. 2. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Én is általában fiúkkal barátkozok. Velük sokkal jobban megértem magam, nyugodtabban érzem magam és van egy nagyon fontos dolog, most ezt pozitívan mondom, de a fiúk egyszerűek. Ha valami gondjuk van akkor megmondják, ha örülnek kimutatják, ha segítség kell elfogadják.

Ellentétben a lányok azt se tudják mit gondolnak vagy mit akarnak. Állandóan csak a nyekergés, meg hogy hogyan nézek ki, meg az élet hasonló nagy kérdései. Segíteni? Ugyan már ahhoz túl büszkék, vagy ha mondasz valamit úgyse azt csinálják, elmegy a fülük mellett. Meg állandóan csak kombinálnak és a többi hülyeség

Én is egyszerű embernek tartom magam és ki tud borítani ha valaki csak bonyolítja a dolgokat.


Én például előbb beszélek meg fiúkkal személyes dolgot, mint lányokkal. Ők máshogy látják valahogy a dolgokat. De ez oda-vissza megy természetesen. Jelenleg barátaim között egyedül vagyok lány, úgyhogy én vagyok a csapat lelkisegély szolgálata :D Ha olyan személyes a téma, hogy nem lehet egy sör mellett kitárgyalni a többiekkel, akkor hozzám fordulnak :)

2014. dec. 2. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim válasza:
Én személy szerint azért, mert sosem éreztem magam közéjük valónak. Teljesen más a gondolkodásom, érdeklődésem. Sokkal jobban élveztem már általánosban is szívatni őket a fiúkkal hülye lányos dolgaik miatt (körjáték, babázás, rózsaszín cuccok, nyávogás, stb.), és belefirkálni a királylányos rajzaikba, csótányt meg pókot dobni a pólójukba... :D A fiúkkal való verekedés, birkózás, focizás, szkanderezés, csaláncsata, kőcsata, ahol sokszor vér is folyt, sokkal jobb buli volt mindig a számomra, a fizikumom és az erőm is megvolt hozzá mindig. Már 35 éves vagyok, és semmit nem változott ez a dolog nálam, csak mások lettek a bulizási módszerek. Bár, ha jól besörözünk, akkor előjönnek a régi játékok is. A csaláncsatát már tervezzük-szervezzük újra egyik cimborámmal, csak éppen tél van, nincs csalán :D A lényeg, hogy sosem tudnék leülni egy nővel samponokról, faszikról, szerelemről, dugásról, ruhákról, sminkről meg ilyen baromságokról társalogni.
2014. dec. 6. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim válasza:
0%
Lehet, maradi vagyok, de én utálom a férfias nőket és utálom a nőies férfiakat. Egy nő maradjon nő! Nagyon nem szeretném, ha a feleségem úgy beszélne velem, mint én a férfi kollégákkal egymás közt. Ja és egy férfi és egy nő között sohasem lehet igazi barátság. Ott mindig van valami a háttérben.
2014. dec. 6. 04:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
A nőt nem az teszi nővé, hogy más csajokkal picsog. A belevaló, erős, őszinte NŐ is lehet fantasztikus háziasszony és finom hölgy. Nem feltétlenül kell trágárkodni és undorítóskodni férfitársaságban sem. S pláne nem minden zárható be skatulyákba kedves Uram :)
2014. dec. 6. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!