Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Egy régi barátnőm, akivel nem...

Egy régi barátnőm, akivel nem volt olyan szoros a kapcsolatunk, összeveszett a legjobb baratnőivel, és most velemvan. A barátnőim aztmondják, hogy csakkihasznál, én hiszeknekik. Vajon igazukvan?

Figyelt kérdés
Én szívesen állok az egyedül maradt barátnõm mellé, ésmegteszem, amit kér, mert eén alapbol ilyen vagyok. De ezt ne úgy értsétek, hogy parancsolgat, csak szeretne (gondolom egy kis idöre) barátkozni velem.

2014. máj. 21. 18:12
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Igen, igazuk van... Csak kihasznál. Eddig nem voltál neki jó, de most persze amikor a többiek nincsenek azonnal hozzád rohan Szerintem foglalkozz az igaz barátaiddal. Nehogy arra ébredj, hogy 'elvesztettél egy gyémántot egy kavics miatt'... Jártam már úgy
2014. máj. 21. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ, teljesen igazad van. Csak biztos akartam lenni benne!
2014. máj. 21. 20:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!