Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Elvesztettem a barátaimat....

Elvesztettem a barátaimat. Bennem van a hiba? Hogy szerezhetem őket vissza?

Figyelt kérdés
Gimis lettem, volt 3 nagyon jó barátnőm, abból 2-t elvesztettem. Az egyiket nem is tudom miért, nem mentem el vele valahová, ahová meg voltunk beszélve, mert tanulnom kellett. És ezen megsértődött, aztán kibékültünk, megbeszéltük a dolgokat, de nem jelentkezik nekem,én írtam neki, akkor ír, de nem úgy, mint régen. Pedig olyanok voltunk, mintba testvérek. A másik pedig... A barátnőmnek egyszerre sok fiú tetszik, és az egyik a napokban rámírt, régóta nyilvánvaló, hogy tetszem neki, de nekem.ő egyáltalán. Viszont a barátn régóta megérezte már, hogy ez be fog következni, és megtiltotta, hogy visszaírjak neki. Én visszaírtam. Keveset beszéltünk, semmi különös. Viszont annyira megsèrtődött, hogy mindkettőnket kitörölte az ismerősei közül, nagyon sok vulgáris szóval illetett és azt mondta gyűlöl és nem beszèl velem. Most egyetlen egy barátnőm van. Magányos vagyok. Fiúk vannak körülöttem, mert tetszem nekik, persze azokból nekem csak egy kell, nem olyan lány vagyok, aki könnyűvérű. 16/L

2014. nov. 26. 18:07
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Keress magadnak olyan embereket, akik valóban a barátaid lehetnek. Ezek egyike sem barát, de még egy mezei ismeretségnek is alig lehet hívni őket.
2014. nov. 26. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Az életben folyamatosan lépnek ki a régi barátok és lépnek be az újak. Légy nyitott az újakra!
2014. nov. 26. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem vesztetted el őket, mert igazán soha nem is voltak a barátaid. :(
2014. nov. 26. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Egyébként meg senkinek semmi joga megszabni, hogy kinek írhatsz vissza meg kinek nem. Sőt, bunkóság azt kérni, hogy legyél bunkó mással.
2014. nov. 26. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
100%
Az 1-t szerintem, ha a "testvérednek" érezted, akkor az nem véletlenül volt. Lehet h ilyen a személyisége, h könnyen megsértődik, de ez egy olyan dolog, amit ha valaki az igaz barátja annak, akkor el kell fogadnia :/ azaz lehet h neked kell megalázkodnod, és erőlködnöd kicsit, h oylan legyen a kapcsolatotok, mint régen. A 2. viszont szerintem sem éri meg a bánkódást. Így senkinek nem parancsolhat, főleg nem egy barátnak. És ne zavarjon az sem szerintem, ha most csak egy barátnőd van, majd idővel változik. :)
2014. nov. 28. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!