Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Nagyon magamba vagyok zuhanva...

Nagyon magamba vagyok zuhanva hogy össze vesztem a barátnőmmel, mit tegyek még? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

Nem olyan régi a barátságunk de nagyon szeretem.elhivtam a baráti társaságommal bulizni

volt egy srác aki már pár hete tetszett nekem és nagyon örültem hogy ő is ott volt a buliban.de aztán barátnőm mondta pár óra múlva hogy tetszik neki a srác.mivel én nem tudtam n tetszik a barátnőm a srácnak vagy nem ezért én úgy gondoltam hogy hiába tetszik nekem rég óta akkor kiszállok a dologból.aztán barátnőm elég sokat ivott és elkezdett nyomulni a srácra.és hallottam ahogy a srác mondja az egyik ismerősének hogy szedje le róla barátnőmet.én nem akartam neki ezt elmondani mert nem akartam vele megbántani.reméltem hogy talán ők ketten megbeszélik a dolgokat.elmentem egy 15percre táncolni meg inni és utána mikor vissza jöttem láttam hogy barátnőm egy másik sráccal táncol beszélget a srác ölelgeti és arra gondoltam hogy megbeszélték a dolgot és jól érzi magát avval a másik pasival.és én elkezdtem táncolni a sráccal és megcsókoltuk egymást.aztán ezt meglátta barátnőm és elment.azóta nem veszi fel a telót.nem olvassa el az üzeneteimet..pedig leirtam ezt neki..de mégcsak el se olvassa...


2014. dec. 8. 13:24
 1/8 anonim ***** válasza:

En ugy gondolom mar ez elegė cikki ha nyomulni kell egy pasira ahoz hogy eszre vegyen egy not, de egy igaz baratsag kozze sem allhat egy pasi! Ez most jott le aki kapja marja, es neked sikerult.

A baratnodnek nem jott ossze azal a paisval akivel nekednossze jott, de hamar tul tette magat, es mar masik pasival olelkoznek stb......

Mindegy csak pasi legyen!!!

mar a viselkedes az ami felhaborit, es a viselkedesetek alapjan is feltetelezem hogy nem vagytok meg 17.18.evesek sem!!

Ilyen baratnozesosbol van az hogy teteszik es esetleg a komoly baratodal es lefekszem....en hagynam ugy ahogy van ezt a baratnot, es igyekeznek jo utra terni!! Nem pedig a pasikat fel le tenni!!

2014. dec. 8. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
A barátnőd nem tudta hogy tetszik neked a srác? Mert ha igen,akkor neked kellett volna megsértődni.
2014. dec. 8. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Nem tudta...nem mondtam neki mert volt egy srác akiről mesélt még aznap este hogy beszélget és ismerkedik vele.nem gondoltam volna hogy tetszik neki de ha tudom akkor már buli előtt mondtam volna neki hogy tetszik nekem a fiú.

És az első hozzászólónak..elmúltunk már rég 18évesek..aztán arra is gondoltam ma délelőtt hogy talán azért volt avval a másik sráccal hogy féltékennyé próbálja tenni a srácot..csak én értettem félre.nem tudom...

2014. dec. 8. 14:45
 4/8 A kérdező kommentje:
Egyébként meg abban biztos vagyok hogy ő sose menne rá a pasimra ahogy én se az övére és ezt a feltételezést KIKÉREM MAGAMNAK!!!!!
2014. dec. 8. 14:46
 5/8 anonim ***** válasza:

Ki kerheted magadnak, csak tudod nem te lennel az elso akit megcsalnak a legjobb baratnovel.

Ha 18 eves vagy, akkor viselkedjetek is ugy, es ha igaz baratnok lennetek, akkor nem egy pasibol vitaznatok, az egy dolog hogy nem te vagy az aki haragszik, de latod a baratnod, inkabb rad haragszik minthogy a pasira.

Feltekenye akart tenni egy olyan pasit, aki o sajat maga vakarta le a baratnodet? Mklyen ez mar, feltekenye teszek olyat akinem nem is vagyok az esete?

2014. dec. 8. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Anyád-_- válasza:
Hát figyelj:) Ha barátnők lennétek akkor tudnátok kinek ki tetszik:) És nem bántásból írom:) Viszont hogy tegyünk egy fiút más fiúval féltékennyé az már 18 évesen gáz:( Ha jó barátnők vagytok akkor megbeszélitek:)
2014. dec. 8. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
4éve ismertem meg de most találkoztunk augusztusba újra mert ő vidéken lakott eddig.nem vagyunk évek óta baratnők.szorosabb csak pár hónapja lett de én nagyon szeretem és ezért bánt h mégcsak el se olvassa amit írok neki
2014. dec. 8. 16:37
 8/8 A kérdező kommentje:
És végülis a srác csak a haverjának mondta h szedje le róla de a viselkedése is tükrözte h csak barát ként tekint rá csak barátnőm már nem épp volt józan és kicsit erőszakos is lett
2014. dec. 8. 16:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!