Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Szexuálisan tapasztalt válaszo...

Szexuálisan tapasztalt válaszokra várok. Mit tegyek ha peteéréskor megszakításos "védekezéssel" szexeltem?

Figyelt kérdés
Semmiféleképpen sem szeretnék 16 évesen gyereket, pontosan 3 napja történt, azt mondják a barátaim hogy ne tegyek semmit, hisz nem ment el bennem a fiú, kivette időben viszont nagyon tartok az előváladék miatt. Utólag számoltam ki és pont akkor volt peteérésem, mennyire esélyes hogy terhes leszek? Az öt napos tablettát megérné bevennem? Nem pénzkidobás?

2014. dec. 8. 17:43
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

A barátaid hülyeséget mondanak, pontosan azért, amit Te is írsz: az előváladéktól is teherbe lehet esni.

Van rá esély, hogy megtermékenyültél. Nem pénzkidobás az esemény utáni tabletta, bár rohadt drága és legalább egy évre szétrombolja a ciklusodat. Ha beveszed, kb. egy héttel később már jelentkezik is egy kisebb vérzés. Majd utána megjön a rendes menzeszed is.

Nálunk egyszer kiszakadt a gumi, akkor volt rá szükség, utána egy évig ilyen 40-42 napokra jött meg.

2014. dec. 8. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Esemény utáni az 72 órás, nem?

Az 3 nap.

2014. dec. 8. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

#2: Van 5 napos is, nem csak 72 órás:

[link]


Első voltam.

2014. dec. 8. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Mennyire drágák ezek a tabik?
2014. dec. 8. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Mit tegyek ha peteéréskor megszakításos "védekezéssel" szexeltem?


Tapsold meg magad!

Ügyes voltál.

Felelősségteljes felnőtt lehetnél, ha felelősségteljes lennél, illetve ha nem lennél gyerek.


üdv

24n

2014. dec. 8. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
51%

Könnyű azt mondani, de ilyen esetben nem vennék be gyógyszert. Ha becsúszik, akkor még ott van az elvetetés, és nem olyan nagy rá az esély.

Előző vagyok.

2014. dec. 8. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
A gyógyszer kb. 7000 Ft, míg az abortusz olyan 30. Inkább vedd be a tablettát.
2014. dec. 8. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
51%

A gyógyszer tuti elbassza a hormonháztartását,abortusz meg valszeg nem is kell....


Írj hamvasnak vagy vki nőgyógyàsznak. Sztem ő sem ajánlaná a tabit.


Amúgy elég szomorú hogy ár alapján döntötök.

pfff foggátlót is azért szednek az emberek mert olcsó.

2014. dec. 9. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Vagy inkább szaladj a nőgyógyászhoz!!

5 nalja ülsz a bebérjaidon hogy majd az osztálytársak meg a gyk közösség megmondja a ttutit.

Látod, ezért nem kell egy gyereknek szexelnie.

2014. dec. 9. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

"Amúgy elég szomorú hogy ár alapján döntötök."

Nem csak ár alapján. A tablettával szétcseszi a hormonháztartását kb. egy évre, azután minden rendben lesz.

Az abortusszal azt kockáztatja, hogy ha valami baj történik közben, lehet, hogy később egyáltalán nem lesz gyereke.

2014. dec. 9. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!