Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit tegyek, hogy elhiggyék?

Mit tegyek, hogy elhiggyék?

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy van az egyik legjobb barátom, és hát hogy is mondjam... dark emo szerűség (félig góth félig emó) és sokat vagyunk együtt. Az osztályból sokan utálják, stb.

Én az uncsitesóm barátnőjétől rengeteg ruhát kapok, és azok nagy része fekete/barna/fehér és imádom őket, más cuccokat nem is hordok. Tegnapelőtt elkezdtek az osztály pletykafészkei piszkálni, hogy átvettem a stílusát, emo lettem ésatöbbi. És ez nekem borzalmasan rosszul esik, mert azóta minden szünetben én vagyok a téma, meg soha nem voltam emo (inkább a hippihez vonzódom) és tudom, hogy nem kéne ezel foglalkoznom, de valahol méllyen bánt ez a dolog.

Kérdésem: Mit tegyek, hogy elhiggyék, hogy nem lettem se emo se góth, és hogy leszálljanak rólam?! Segítsééég! :(



2014. dec. 11. 21:43
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Ne foglalkozz velük, minden csoda három napig tart. Ha látják, hogy nem érdekel a véleményük, nem fognak piszkálni.
2014. dec. 11. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszi,megpróbálom, csak előtte megtanítom őket suttogni
2014. dec. 11. 22:06
 3/9 anonim ***** válasza:
77%

Hű de ijesztő volt ez. Nem.

Szard le magasról, a korosztályod (mennyi, kb. 13-14?) értelmi szintje eddig terjed, majd megunják.

2014. dec. 11. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
13
2014. dec. 11. 22:37
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Az önmegvalósítás első lépése, hogy úgy öltözöl, ahogy akarsz, és baromira nem érdekel mások véleménye, pláne nem rosszakaróké. Egyébként is, mindig csak azt piszkálják, akire irigykednek. Ne foglalkozz velük, egy icipicit sem, az fogja őket a legjobban idegesíteni.
2014. dec. 12. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Semmit. Elérték a céljukat: kiakadtál. Minél jobban vergődsz, annál mókásabb lesz számukra a helyzet és annál jobban rád fognak szállni. Előzőnek igaza van, ne reagálj, az nem vicces. Ha nem nem lehet rajtad jól szórakozni, előbb-utóbb keresnek mást.
2014. dec. 12. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Elég unalmas életük lehet, ha a legnagyobb gondjuk az, hogy te milyen színű ruhát viselsz. Ne foglalkozz velük!
2014. dec. 12. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Mindenkinek nagyon koszonom! ;)
2014. dec. 12. 21:00
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Basszál rá miket fecsegnek a konformista divatmajmok. Őket csak a nevük külömbözteti meg egymástól... Inkább légy büszke magadra!
2014. dec. 14. 03:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!