Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Szerintetek normális egy...

Szerintetek normális egy ilyen jó barátság?

Figyelt kérdés
Arról beszélek,ha pl van 2 legjobb barátnő,vagy barát. És ők nagyon szívatják egymást,és csúnyán is beszélnek egymással. Azt hallottam,az igazán jó barátok nem kedvesen bánnak egymással, persze kedvesen, de inkább amolyan szívatósan.... hogy is lehet ezt máshogy fogalmazni? Persze tisztelettel kell lenni a barátoddal, szóval szerintetek nem túl "alpári",ha (főleg lányok) beszélnek egymással kicsit durvábban? (itt úgy értem,hogy nem mindig csúnyán,de a legtöbb alkalommal beoltják egymást.)

2014. dec. 12. 16:31
 1/4 anonim ***** válasza:
Annyira kiakasztó tud lenni, amikor a legjobb barátságot egyből az egymáshoz való bunkósággal párosítják. Emberfüggő. És de, szerintem nagyon is alpári, és én semmi értelmét nem látom az általad leírtaknak.
2014. dec. 12. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én alapvetően elítélem az alpári beszédet, a barátnőmmel meg pláne nem fogok így kommunikálni. És igen, sokan a bunkó, szívatós hozzáállást azzal párosítják, hogy hű, akkor milyen nagy barátság ez, de szerintem ez oltári nagy butaság és gyermeki gondolkodás.
2014. dec. 12. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Igen,én is így gondolkodok alapból,mint ti,de körül vagyok véve ilyen emberekkel... ami azt illeti,nem szoktam embereknek csak úgy beszólogatni,csak ha az illető is ilyeneket csinál... tehát próbálom az arany középutat választani.
2014. dec. 13. 17:57
 4/4 anonim ***** válasza:

Szerintem a barátságba természetesen belefér egymás enyhe szivatása és oltása, de természetesen csak addig, amíg ez a másiknak nem megalázó, vagy kellemetlen. De amúgy tényleg marhaság a legjobb barátságot az egymás iránti bunkósággal azonosítani, sok ilyen képet látni a neten, mint pl. ez [link]

De szerintem jórészt marhaság... Persze emberfüggő.

2014. dec. 16. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!