Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Nincs egy normális barátom...

Nincs egy normális barátom se, mit csináljak?

Figyelt kérdés
Face book on mindig látom az ismerőseim képeit hogy a barátaival itt meg ott voltak és képeket csináltak.Nekem meg nincs egy se.:( Illetve akikkel joba vagyook azok nem igazi lb-k. Olyan rosszul esik ahogy látom a többieket. De semmi olyat nem csinálok hogy ne legyenek barátaim. Ha van itt aki ugyan ezt érzi kérem írjon. Mit csináljak hogy jobban érezzem magam???

2014. okt. 26. 16:16
 1/7 anonim ***** válasza:

Bizonyos fokig átérzem a bajod. Nekem ugyan vannak barátaim és vannak és csinálunk is programokat olykor-olykor, szóval közös élményeink is vannak, de nekem valami akkor is hiányzik.

Egyrészt ők nem nagyon azok a fényképezgetős fajták, szóval általában nekem kell kezdeményeznem ezen a téren, de legtöbbször akkor is csak ilyen átlagos csoportképekben, meg egyszerű kamerábanézősésmosolygós fotókban vannak benne.

A másik pedig, hogy nem találkozunk olyan gyakran, a legjobb esetekben is csak hétvégenként és akkor is előre megbeszélt programokat csinálunk, egyszóval hiányzik velük a spontanitás.

2014. okt. 26. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

ÉN is teljesen ugyanígy vagyok, és nem tudom mit tegyek. Vannak barátaim, de kevés a közös programunk, nem igazi barátok inkább csak jó ismerősök. Néha magányosnak érzem magam. :(

Ha gondolod írj és beszélgethetünk :)

2014. okt. 28. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Dettó én is így vagyok. :(
2014. okt. 28. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Én is.
2014. okt. 28. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Csatlakozom! :(
2014. okt. 28. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Nem a ti hibàtok! A mai emberek ilyenek. De én biztos vagyok benne hogy ti mind rendes emberek vagytok! Èpp ezért ha valakinek van kedve beszèlgeti nyugottan ìrjon ràm. :)
2014. okt. 29. 08:18
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem is hasonló. Írj, ha kedved tartja!
2014. nov. 1. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!