Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Szerintetek szimpatikus...

Szerintetek szimpatikus jellem vagyok? (Tobbi lent)

Figyelt kérdés
Altalaban nem en kezdem az ismerkedest de vamikor en,szoval amikor mentunk a testver iskolankkal taborba ultek fel hozzank idegen gyerekek es elenk ultek (ket fiurol van szo most) elkezdtek kotoszkodni velem amibol mondhatom azt,hogy baratsag lett de csak az egyik fiuval tartom a kapcsolatot ..mikor oda erkeztunk akkor meg sokan megtalaltak engem ott sok baratot szereztem. Meg mondjak a kozeli barataim,hogy eleg kozvetlen es szimpatikus ember vagyok mert mindig velem kezdenek el ismerkedni vagy kotoszkodni meg barhova megyek szerzek baratokat. Es ezt azert irtam le hogy szerintetek szimptikus jellem vagyok a leirtak alapjan?

2014. dec. 13. 18:08
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem tudjuk
2014. dec. 13. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Van akinek igen, van akinek nem. Mint mindnyájan.
2014. dec. 13. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!