Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ha szimpatikus egy ferfi,...

Ha szimpatikus egy ferfi, hogy baratkozzak vele, hogy ne ertsen felre?

Figyelt kérdés
Ferjnel vagyok, es szeretem ot, boldogok vagyunk egyutt, kozos gyerekunk is van. Megismerkedtem egy ferfival, aki egyedulallo, szimpatikus, és kellemes termeszetu. O is kedvel engem, de nem szeretnem, ha azt hinne, hogy valami komolyabbra vagyom, csak baratkozni szeretnek vele. Tudja, hogy ferjnel vagyok, ismeri is a ferjemet.
2014. nov. 6. 15:09
 1/2 anonim ***** válasza:
Meghívod otthonra, a családdal együtt barátkoztok. És utána már ketten is tudtok beszélgetni, ha adódik téma, mert tudja biztosan,hogy neked a család az első.
2014. nov. 6. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Ezzel csak az a problema, hogy ket szomszedos varosban elunk. Tehat en jarok at dolgozni abba a varosba, ahol o el, es o nem jar at az enyembe. Az meg eleg maceras, hogy athivom par orara, amiert 40 percet kell utazni, utana meg haza is 40-et. Erre sokszor meg a baratnoim se hajlandok, amit meg is ertek, hisz munka utan mar nagyon sok, a hetvege meg gyorsan eltelik. De az is teny, hogy ha meg kettesben talalkozgatnek vele, azt nagyon konnyu felreerteni.
2014. nov. 6. 15:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!