Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit vegyek születésnapjára?...

Mit vegyek születésnapjára? (bővebben)

Figyelt kérdés

Sziasztok! Segítségeteket szeretném kérni. Szerintetek normális az ha egy olyan lánynak veszek ajándékot akinek van barátja és 2 hónap múlva Bécsbe fog tovább tanulni? Tudom nem. De mégis nagyon jó kapcsolat alakult ki köztünk 2 hónapos okj képzés alatt. Nap mint nap beszélünk. 2 hétig bírtam hogy ne írjak neki facebookon. Addig csak suliban dumáltunk vagy suli után. Az elsőnaptól imádtam a lányt. Nagyon karakán ember. Korrekt, normális. nem ribi, de tapasztalt. Imádom a lényét. Szeretem a közelségét.


Szóval... mit vegyek neki? :'D



#csaj #help me segítség ajándék
2014. dec. 13. 22:26
 1/1 anonim ***** válasza:
Viccen kívül én fütyis mamusznak tökre örülnék :'D ( poharam már van :P ) valami vicceset amit nem tart taszítónak és ő is poénosnak gondolja. Nem ismerem a lány személyiségét így nehéz mondanom bármit is. Esetleg ékszert.
2015. jan. 6. 04:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!