Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Egy életre elintéztek a...

Egy életre elintéztek a barátaim, nem mehettek a blogunk közönségtalálkozójára mint szerkesztő. Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Csinálunk három éve egy blogot, szerveznek egy közönségtalálkozót. És engem nem hívtak meg, és nekem is szerepem volt abban, hogy ez a blog sikeres legyen.

Erre nem hívnak meg, mert nem előnyös a külsőm, beszédhibás vagyok, meg hajlamos vagyok dühkitörésekre. Ja, meg elmehettek, de mint a közönség része. Ez szégyen, és igazságtalanság!


2014. dec. 18. 09:26
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Nézd, ha ők így elbántak veled, te fogd magad, és a megkérdezésük nélkül szüntesd meg a blogot... Ha már ilyen korrektek ők is veled, te is simán csinálhatsz ellenük dolgokat..


Vagy az egyszerűbb módja az, hogy leülsz velük, elmondod hogy neked rosszul esik amit művelnek, és lezárod a velük való barátságot...

2014. dec. 18. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Megmondtam nekik, és azt válaszolták, hogy ők kapartak elő a semmiből. Ők híresek lesznek, én meg nem. Őket megfogják tapsolni, én meg itthon fogok ülni és nézek majd kifele a fejemből. A mai világ intoleráns a magamfajtával.
2014. dec. 18. 09:41
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Szállj ki az egészből, írj egy bucsúbejegyzést, és nyiss új blogot.


Egyébként egy kis OFF: elárulod, hogyan tudtál egy blogot szerkeszteni, amikor pl. következetesen kevered a "mehettek"-et a "mehetek"-kel?

2014. dec. 18. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
te is híres lehetsz, nincs rájuk szükséged.
2014. dec. 18. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Talán félnek, hogy elrontod az eseményt a dühkitöréseiddel. Az nem normális, ha valakinek dühkitörései vannak. Foglalkozni kell vele és valami megoldást találni, mert ezt senki sem fogja tolerálni.

A mehettek és mehetek meg nagyon mást jelent, kicsit zavarta a leírás megértését :)

2014. dec. 18. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Csinálj egy szavazást és ott majd az olvasók eldöntik, hogy mennyire voltál hasznos része az oldalnak.
2014. dec. 18. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Azért nehogy azt hidd, hogy egy blogtól majd most olyan híresek lesznek mint Stallone...


Most lesz ott 30 ember, na bumm.


Amúgy szerintem kamuzol.

2014. dec. 18. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Nem hazudok.

Csak úgy fest én már nem vagyok a csapat tagja. És nem részesülhettek a hírnévben.

2014. dec. 19. 18:25
 9/12 anonim ***** válasza:
megkérdezhetem melyik blog az, amitől állítólag hírnevük lesz?
2014. dec. 20. 05:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Ez valóban csúnya húzás volt, ezért én is az alábbiakat javaslom. Zárd le ezt a barátságot és indíts egy új blogot. Inkább az új blogon fejtsd ki az egész sztorit a véleményeddel, mert ők valószínűleg nem fogják engedni a "saját" blogjukon. Te így még lehetsz "híres", vagy az ő szégyenükre átpártolhatnak hozzád néhányan. Tehát egyáltalán nem intéztek egy egy életre, illetve a blog nem az egész élet. Az egy téveszme, hogy a blogszerkesztők nagyon híresek lennének. De őket nyugodtan meghagyhatod ebben a tévhitben.
2014. dec. 21. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!