Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Van egy barátom, aki mindig...

Van egy barátom, aki mindig bunkózik az emberekkel és folyton megbántja őket. Engem is meg szokott bántani. A többi barátomat is folyton sértegeti. Már próbáltam megoldani többféleképpen de nem sikerült. Mit tegyek? (többi lent)

Figyelt kérdés

Összesen 6 jobb lány barátom van. Az egyik folyton bunkózik és ezen örökké összeveszünk. Egy másik barátom pedig követi a bunkózós barátomat. Amikor nem bunkó, akkor nagyon vicces és jófej meg kedves a barátnőm. Többször kiközösíti a többieket. ilyeneket szokott mondani: "Ne mutassuk meg a xy-nak"

"Olyan vörös az arcod"

"xy ti nem tartoztok ide"

Ezeket mondta például. Meg örökké azzal piszkál, hogy nekem tetszik egy fiú és amikor a közelében vagyunk ott poénkodik. és már többször is kértem hogy ne csinálja. Meg ha ketten vagyunk és beszélgetünk akkor is örökké ott cikizi nekem a fiút. Múltkor összeveszett az egyik legjobb barátnőmmel (ő a másik) és ott bunkózott vele. nem engedte be a szekrényükbe, elzavarta, megalázta. A barátnőm sírt is miatta. Mindenkinek kibeszélte. Már többször próbáltam erről leszoktatni. Mindig kedves vagyok vele. Optimista vagyok. De egyszerűen már nem tudom mit csináljak. Ma nem voltam suliban és felhívott, hogy hol vagyok és amint meghallotta, hogy miért megalázott az ofö előtt a másik barátnőmmel aki örökké követi őt. Már nagyon rosszul esik. Segítsetek!



2014. dec. 18. 18:56
 1/4 anonim ***** válasza:
Gyorsan szerezz magadnak két ilyen barátnőt és nem kell önmagad lejáratni, azon kívül ellenségre sem lesz szükséged!
2014. dec. 18. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Hagyd ott a retekbe. Az ilyen "barát" nem barát, hanem egy köcsög. Úgyhogy szerintem keress normálisabb barátokat, akik jófejek veled és nem bunkóznak veled.


Sok szerencsét!

2014. dec. 18. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Nekem ugyanez volt. A legjobb barátnőmmel irtózatosan jóban voltunk, de sokszor volt velem bunkó. Négyen vagyunk még két barátnőmmel nagyon jóban, és őket is megkérdeztem, hogy most mi a rákot csináljak?! És kiderült, hogy nem csak engem zavart a viselkedése, hanem őket is, és megbeszéltük, hogy közösen szólunk neki hogy fejezze be. És hatott!!! Vagyis nem egészen, azóta is vannak néha bajaink egymással, de mindig megbeszéljük, és megígértük egymásnak hogy rögtön szólunk a másiknak. Azóta is folyamatosan beszélünk, ha bármi bánt minket. Ajánlom hogy beszélj a többi barátnőddel, és ha veled tartanak, együtt, ha nem, egyedül, de mindenképpen beszélj velük! :) Sok sikert!
2014. dec. 19. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi a tanácsokat! :)
2014. dec. 19. 19:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!