Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » összeismerkedtem egy sráccal,...

összeismerkedtem egy sráccal, a Roth Gyulába jár (soproni suli), de az ismerőseim nagyon ellenkeznek. Miért?

Figyelt kérdés
Engem nem érdekel a véleményük, csak szidták az iskolát is,hogy milyen fura emberek járnak oda, meg tiszta perverzek az ottani fiúk stb. szerintem nem lehet akkora gond a sulival (a srác miatt gondolom, egy rossz szava nem volt még a suliról). mesélnétek at iskoláról? (vélemény stb):]

#iskola #barátság #Roth Gyula Sopron
2014. dec. 22. 16:39
 1/5 anonim ***** válasza:
Lehet nem is ismernek onnan túl sok embert, csak az maradt meg bennük, hogy tavaly három ott tanuló követett el gyilkosságot a lőtéren. Gondolom emlékszel. Akkor több ember szájából hallottam hogy te jó ég milyen emberek tanulhatnak ott.
2014. dec. 23. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
arról én is hallottam. nagyon durva:oo de szerintem ez nem jelenti azt, hogy minden egyes diák idegbeteg gyilkos:ooo
2014. dec. 23. 10:32
 3/5 anonim válasza:
ki az? :) hányadikas? amúgy nem perverzek egyáltalán..miért lennének azok? :D jó suli ez :)
2014. dec. 30. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Régen elit suli volt


nyilván az erdészet és a faipar visszaszorulásával alacsonyabb lett a színvonal de az átlagnál nem rosszabb


nyilván a gyilkosságokból indulnak ki...

2015. jan. 11. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
én ismerek onnan egy elegge fura srácot :D
2015. jún. 7. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!