Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit vegyek a barátomnak...

Mit vegyek a barátomnak karácsonyra?

Figyelt kérdés
pár hónapja jöttünk össze és emlegette hogy már ki is találta, mit ad nekem karácsonyra. 16 éves, focizik, egyszerűen imádja, de mégse focisat adnék neki, mert nem tudom milyen dolgai vannak már meg neki. Valami személyesebbre gondolnék. Olvasni nem igazán szeret..ötlet?

2014. dec. 23. 20:03
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem találsz mást, süssél neki mézeskalácsot. Kajálni minden pasi szeret.
2014. dec. 23. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Bujj bele egy nagy dobozba, kosd at pirps szalaggal es boldog karacsonyt!
2014. dec. 23. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Piros*
2014. dec. 23. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
nyakkendő, nyakkendőtű, mandzsettagombok
2014. dec. 23. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
hahaha ugyanebbe vagyok én is:))) nekem is 16 éves a barátom csak ő nem foci hanem horgászásbolond Dx .... én egy jó illatú parfümöt vettem neki ami szerintem illik hozzá. Meg a pasiknál beválik az erotikus ajándék is. Nem kell hozzá szex... old meg máshogy...!!! pl vegyél fel egy szép fehérneműt vagy valami.... ez mindig beválik higgy nekem.
2014. dec. 23. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

közös kép keretben

az eléggé személyes :)

2014. dec. 23. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Mondjuk ülj le vele és beszélgessetek egy órát. Eddig ez kimaradt az életetekből az biztos!
2014. dec. 24. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!