Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Az valami jel, ha az egyik...

Az valami jel, ha az egyik lány barátom áthívott filmezni ma este? Mit vigyek magammal? Valamint neki is mit vigyek, hogy megköszönjem a gesztust?

Figyelt kérdés

2014. dec. 26. 18:11
1 2 3 4
 21/34 A kérdező kommentje:
Majd megírom, mi volt. Mindenesetre nagyon izgulok :D
2014. dec. 26. 19:18
 22/34 anonim válasza:

huhhha szerintem se filmezni akar a lányka :D :D

sok sikert !!

2014. dec. 26. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 anonim ***** válasza:

írd meg majd!

amúgy én is arra gondolnék, hogy akarna valamit.

2014. dec. 27. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 anonim ***** válasza:
Na mi volt? :P :D
2014. dec. 27. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 A kérdező kommentje:
:DD jó kis este volt :) filmet néztünk, borozgattunk, közben beszélgettünk, elkezdtünk hülyülni, fogdostuk egymást, én csiklandoztam :DD aztán a hülyéskedésnek az lett a vége, hogy beleült az ölembe, és megcsókolt, onnan, már egyenes út volt a szexig :DD nekem nem kellett sok, egyből feszült a nadrágom, ahogy felállt, ő pedig egyre lejjebb ment, kigombolta az ingem stb., végül a péniszemhez ért és elkezdett orálisan kielégíteni, utána pedig szexeltünk, a nappaliban a kanapén :DD annyit sem tudtunk vele várni, hogy bemenjünk a szobájába, szerencse, hogy a szülei nem voltak otthon, tesója meg nincs, egy kicsit bénáztam szex közben, mivel első volt nekem, de még így is bírtam 20 percig :DD a végén a szájában mentem el, aztán még sokáig beszélgettünk, kb hajnali 3-kor feküdtünk le aludni, elmondta, hogy már szeptemberben eldöntötte, hogy megszerez magának, amikor meglátott, gondolta, hogy észreveszem jeleket és járunk, de nem így történt, igazából azért hívott át, hogy elmondja és nem tervezett szexet :DD (ő már nem szűz egyébként), ma reggel 10 körül jöttem el tőlük, úgy néz ki, hogy belevágunk egy kapcsolatba :) köszönöm mindenki válaszát még egyszer, sokat segítettek a biztatások :D
2014. dec. 27. 12:33
 26/34 anonim ***** válasza:

durva csaj lehet, általában fordítva van ez, mármint a fiúk ilyen nyomulósok.

de örülök neki, remélem tényleg összejön a kapcsolat:))

2014. dec. 27. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 anonim ***** válasza:

amúgy ha 100%ig frissen borotvált volt, akkor ne hidd el neki , hogy nem tervezett szexet:DD

fondorlatosabbak a lányok ,mint hinnéd.

2014. dec. 27. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 anonim válasza:
Good job Team. :)
2014. dec. 27. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 A kérdező kommentje:
tééééényleg, frissen borotvált volt, erre nem is gondoltam
2014. dec. 27. 16:01
 30/34 2Laci válasza:
A kedvenc virágját, italát, 1 frissen borotfált arcot, 2 epilált hónaljat és "kindertojást". Ez utóbbi 3 előállitása elég fájdalmas de nagyon megéri.
2014. dec. 27. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!