Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Az valami jel, ha az egyik...

Az valami jel, ha az egyik lány barátom áthívott filmezni ma este? Mit vigyek magammal? Valamint neki is mit vigyek, hogy megköszönjem a gesztust?

Figyelt kérdés

2014. dec. 26. 18:11
1 2 3 4
 31/34 anonim ***** válasza:
Hú ez tök jó! :D Grat! :D
2014. dec. 27. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/34 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek! :D Aranyosak vagytok:)
2014. dec. 27. 23:47
 33/34 anonim válasza:
Zsák, baseball ütő, kesztyű, kloroform, kötél stb
2014. dec. 29. 03:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/34 anonim ***** válasza:
Én a sörfesztiválon megismerkedtem egy lánnyal, második találkozásunk alkalmából felvetette, hogy nem-e lenne kedvem megnézni egy filmet a szobájában. Egy dolgot lehet ilyenkor leszűrni, ez van akinek kedvez és van akinek nem. Nekem épp nem, mert én komoly kapcsolatra vágyok, nem pedig egy kalandra ami alatt kétszer megy le ugyanaz a film... Úgyhogy passzoltam, a csaj nem is írt többet rám, de nem is bánom, fiatal lány, egy dolog érdekli, én elég érett vagyok, hogy tisztán lássak és hát, szépen, kedvesen, de visszautasítottam őt.
2015. jan. 10. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!