Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Az internetes barátságoknak...

Az internetes barátságoknak tényleg nincs semmi értelme, ugye?

Figyelt kérdés

Pár hónappal ezelőtt megismerkedtem valakivel egy közösségi oldalon. Először nagyon egy húron pendültünk, szinte fel sem fogtam, milyen jól el tudunk beszélgetni. Volt, hogy napi szinten kerestük egymást. Szépen telt az idő, majd fokozatosan minden elromlott közöttünk. Alig írt vissza, ha válaszra méltatott akkor is csak odacseszett nekem egy egysoros szöveget. Nem tudtam, mi van, miért csinálja ezt. Feszült lett a hangulat, nem tudtunk miről beszélgetni, pedig elég sok közös témánk lett volna. Elkeserített, hogy ő még csak nem is töri magát, hogy újra olyanná alakítsuk a kapcsatunkat, mint régen. Én hülye persze a végsőkig próbálkoztam. Hiába volt.

Bánt a dolog, mert nagyon megkedveltem. Azt hittem, ez kölcsönös, de úgy látszik tévedtem. Bíztam benne, hogy újra jóra fordul minden. Ennek ellenére úgy érzem, vége. Ha már nem érdeklem, legalább írná meg! De nem... Erre se képes.

Semmi bajom nem lenne, ha normálisan elmondta volna, hogy nem akarja folytatni. El tudtam volna fogadni a döntését. De nem az a megoldás, hogy nem ír vissza! Emberek, hogyan tudtok ilyen bunkók lenni???

Miért vagytok ilyenek? Miért jó ez nektek? Nem zárni le a kapcsolatot, csak lógni hagyni a semmiben...


2014. dec. 27. 13:29
 1/9 anonim ***** válasza:

Pontosan ugyanígy jártam valakivel. De tényleg. Nyáron rengeteget beszélgettünk, aztán egyszer csak nem keresett, pedig azt gondoltam róla, hogy legalább nem bunkó. Valószínűleg épp nem volt kivel beszélgetnie, és én kéznél voltam. Most már mindegy.

Viszont a rossz tapasztalat ellenére nem mondanám, hogy az internetes barátságoknak semmi értelme. Egy ismerősömmel már régóta tartom a kapcsolatot, és igazán jó barátság alakult ki. :)

2014. dec. 27. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Ismerős a történet.Kb. másfél éve én is megismertem valakit a neten,persze egészen véletlenül szóba elegyedtünk és végül sokat is beszéltünk.Aztán egyre kevesebbet,beszélünk még most is,de nagyon keveset.

Lehet az újdonság varázsa miatt beszéltünk akkor sokat egymással.Ez ilyen sajnos.

2014. dec. 27. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Annyira önzők és empátiahiányosak. Bele sem gondolnak, hogy ez a másiknak milyen rossz érzés. Csak kihasználnak önmaguk elszórakoztatására. Szomorú.

Nekem alig van jó tapasztalatom. Valamiért mindig rossz embereket fogok ki.

Örülök, hogy legalább te találtál valakit, de mi van, ha egyszer csak gondol egyet és megszakítja veled a kapcsolatot?

2014. dec. 27. 16:25
 4/9 A kérdező kommentje:

Szép, fényes és új játékszerek voltunk. Majd meguntak és eldobtak. Micsoda happy story. :D

Mondjuk #2-es neked még van esélyed.

2014. dec. 27. 16:30
 5/9 anonim ***** válasza:

Nem hiszem. :D Viszont én már találkoztam párszor ezzel az illetővel,valóságban persze jó fej és kedves,de egyébként egymásnak teljes ellentétei vagyunk. :D Ősszel,jó ha beszéltünk 3-4 alkalommal.Nemrégiben írt,hogy kellene neki (ismét) egy szívesség,az első szívességnél is jól pofára estem,szóval én nem bírom ha kihasználnak. :D

Te hány éves vagy?

2014. dec. 27. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Én nem tudtam az enyémmel, túl nagy a távolság, de talán jobb is. Már nem várok tőle semmit. Csak szar érzés csalódni.

Ó, szóval ez a helyzet. Ne haragudj, de ő is elég nagy bunkó lehet, ha csak a szívességei miatt keres.

Hát, látod, nem nekünk valók ezek az internetes ismerkedések. :D

16 vagyok.

2014. dec. 27. 18:51
 7/9 anonim ***** válasza:
Nekem minden internetes ismeretségem így ért véget és volt 1 pár...
2014. dec. 28. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Üdv a klubban...
2014. dec. 28. 01:35
 9/9 anonim ***** válasza:

Hmm... Csak szerintem kísérteties ez a sok hasonlóság? :P Teljes mértékben meg tudlak érteni, kedves kérdező!

Egyébként kíváncsi lennék a részletekre, mármint hogy mennyire voltatok közvetlen kapcsolatban, hogy te hogy álltál ehhez az egészhez még az elején. :) Nagy probléma lenne, ha megkérnélek, hogy privátban ezt fejtsd ki bővebben? :D

2014. dec. 29. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!