Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hasonló érdeklődésű és korú...

Melancholic Eye kérdése:

Hasonló érdeklődésű és korú fiatalok esetleg leveleznének velem? ( kicsit bővebben lent)

Figyelt kérdés

Egy 18 és 25 év közötti, tehát korosztályom béli levelezőtársat keresnék, akivel néha beszélgethetnék kicsivel komolyabban azokról a dolgokról amik érdekelnek. Főleg filmek,a média foglalkoztat - kicsit a sztárok,a bulvár is - és az irodalom, az írás. Mással nem is nagyon tudom tölteni a szabad időmet, mint film és sorozat nézés vagy olvasás. Talán a korom miatt kicsit fura,de szeretek rajongani, szóval van egyik-két ''megszállottságom'', ezek is filmekkel, sorozatokkal és a kedvenc színészemmel kapcsolatosak.

Nem akarom megszabni, hogy csak lányok levelét várom, mert mindenki levelének örülök aki esetleg ír nekem nemtől függetlenül persze, de kivételesen egy esetleges barátnő jól jönne, mert ''csajosabb'' dolgok is szóba kerülhetnek néha... Egy fontos dolgot meg kell említenem, nem biztos , hogy azonnal tudok válaszolni!


Előre is köszönöm!



2014. dec. 29. 00:05
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Ha hasonló az ízlésünk filmek sorozatok terén én szívesen beszélgetek :)

18/l

2014. dec. 29. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
én szívesen levelezek veled :)
2014. dec. 29. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én is szívesen beszélgetnék veled :)
2014. dec. 29. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Én is szeretek írni és költeni. A hobbijaink nagyjából egyeznek. Írj, ha gondolod.

18/F

2014. dec. 29. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Ha hasonló az ízlésünk filmek/sorozatok terén, én is szívesen beszélgetek. Sokszor van olyan, hogy nézek valamit, és nincs nagyon kivel megbeszélni a részleteit. :)
2015. jan. 15. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!