Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Nem szeretném hogy a legjobb...

Nem szeretném hogy a legjobb barátnőmnek pasija legyen, ez nagyon rossz tulajdonság?

Figyelt kérdés
Nagyon féltékeny típus vagyok ,mindig bekattanok ha a legjobb barátnőmnek ír egy fiú akivel esetleg jól el vannak. Szoktam nézegetni az üzeneteit,sms,messenger ...(megengedi) és mindig lehangolt/ideges/féltékeny leszek ha meglátom hogy írt neki egy fiú (igazából azok zavarnak,akiknek bejön a barátnőm vagy a barátnőmnek tetszik a fiú) mind ez azért van mert félek hogyha össze jön valakivel engem elhanyagol és nem leszünk olyan jóban. Hogyan szokjak le erről ? 15/L

2014. dec. 31. 20:49
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Találj te is valakit akivel összejöhetsz, így neked ott lesz ő ha a barátnőd nem foglalkozik veled.
2014. dec. 31. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nem lehet,hogy szerelmes vagy belé?

Csak még magadnak sem vallod be?


Nekem is nagyon szoros a barátnőmmel a kapcsolatom,de ilyen szinten sose voltam féltékeny a pasijaira,de azt meg végképp nem kívántam,hogy ne legyen pasija.Annyiból volt rossz egy kicsit,hogy kevesebbet taliztunk,nem mentünk bulizni.De amúgy kb minden ugyan olyan volt.


Ha nem akarod itt akkor írj privit,lehet tudok tanácsot adni!!


22/L

2015. jan. 1. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ha te szerelmes lennél valakibe akkor természetesnek találnád, hogy kidobod csak azért, hogy a barátnőddel lehess?

Amúgy próbáld meg ezt feldolgozni valahogy, ha kell keress pszichológust mert ha lesz párkapcsolatod és a barátodnak előadod ugyanezt akkor nagyon hamar lapátra kerülsz.

2015. jan. 1. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!