Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit tegyek ebben a helyzetben?

Dani99211 kérdése:

Mit tegyek ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés
Az egész úgy kezdődött, hogy 2 éve lett egy új osztálytársam, akivel összebarátkoztam. Előtte is volt már egy barátom, ő is úgy tett mint én. Na igen, 2 évig jól is ment ez a barátság dolog, de nekem, meg a régebbi barátomnak volt egy titkunk. (szóismétlés miatt legyen a régebbi barátom neve Péter, az újabb Ádám.) (Valódi neveket nem mondanék.) Mivel már jól ismertük, megbíztunk benne, elmondtuk neki. De ez valahogy kiderült. Más nem lehetett, csakis Ádám. Péter azonnal megharagudott rá, és kicsit én is kerülni kezdtem. Na szóval a lényeg: Mit mondjak Ádámnak, hogy letisztázzam ezt az ügyet?

2015. jan. 1. 18:27
 1/1 Nimex888 válasza:
Eloszor is menj el vele es beszelgess 4 szem közt es probald meg kiszedni Belőle hogy mi tortent. Meg az is lehet hogy nem o volt vagy hogy csak veletlen. Ne azzal ronts neki hogy "mit tettel?!" amikor meg semmi nem biztos.
2015. jan. 4. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!