Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ti mit csinálnátok ebben a...

Csicsóka200 kérdése:

Ti mit csinálnátok ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Leírom mi történt és várom a válaszokat! Na tehát van 4 ismerősöm de inkább barátom és velük szerettem volna csinálni egy találkozót! Már harmadjára szerveztem újra mert mindig közbejött valami vagy nem tudtak jönni! Végre sikerült és apa kivitt a találkozóhelyre! Én reggel be is vásároltam kaját meg minden előző este kinlódtam hajnalig hogy minden rendbe legyen erre fel apa közli velem az ajtóban hogy nem lehet most találkozó! Na természetesen ideges lettem és elkezdtem kiabálni vele hogy ilyen nincs én már azért is megtartom de végül is nem lett semmi! Otthon facen rámírt az egyik haver hogy ezt jól megcsináltam mert ők mentek volna máshova csak ezért áldozták az idejüket! Na írom neki hogy rohadt nagy időáldozás volt a részéről mert nekem a munkám van benne meg amúgy is nagy dolog nekik 2 utcát gyalogolni mikor én négy km-tert mentem ezért és mind1 jól összevesztünk! Ti mit csinálnátok? Egyáltalán barátok az ilyenek? Inkább segítettek volna! Hogyan békülnétek ki velük?

2014. okt. 25. 16:41
 1/2 anonim ***** válasza:

Ezekkel sehogy!!

Nem barátok ezek.....

2014. okt. 25. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
sehogy, sz@rnám le őket magasról.
2014. okt. 25. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!