Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miért nem tudok lányokkal...

Miért nem tudok lányokkal barátkozni? Lányként.

Figyelt kérdés

Van két barátnőm,de ezek már sok éves barátságok. Rajtuk kívül viszont nem megy.

A fiúkkal nincs gond, velük sokkal könnyebben elbeszélgetek.

De ha egy lánnyal először találkozok nem nagyon tudok úgy mit mondani.

Hogy lehet ezen változtatni?


2015. jan. 4. 20:31
 1/3 A kérdező kommentje:

Egyébként az a bajom a lányokkal, hogy ahogy észrevettem nagyon kétszínűek, pletykásak, a szemedbe kedvesek hátad mögött kibeszélnek típusból rengeteg van. A fiúk ebből a szempontból jobbak.


De ők meg... mondjuk úgy 10-ből 8 félreérti,és azt hiszi,hogy lehet köztünk valami, pedig én csak beszélgetek.


Na most akkor?:D

2015. jan. 4. 20:35
 2/3 anonim ***** válasza:

magyarul senki se kedves veled, csak aki ágyba akar vinni.

ilyen világban élünk.

ha férfi vagy akkor meg senki se kedves veled, mert nem akarnak ágyba vinni. kivéve az a kb 5% aktív homoszexuális

2015. jan. 4. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Szerintem azért nem tudsz velük barátkozni mert nincsen semmi közös témád azzal a lánnyal akivel éppen beszélgetnél.Próbálj valami népszerű dologról vagy a fiúkról vagy valami aktuális témáról beszélgetni :D
2015. jan. 4. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!