Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Az normális, ha csak olyan...

Az normális, ha csak olyan fiúkkal és lányokkal vagyok hajlandó barátkozni, akik jó megjelenésűek?

Figyelt kérdés

Kizárólag haverságról, barátságról van szó, de valahogy nem tudnak érdekelni azok, akik előnytelen külsejűek. Tudom, hogy ez szemét dolognak hangzik, de nem tehetek róla, hogy így érzek. Nem érezném jól magam olyan baráti társaságban, amelynek tagjai nem néznek ki jól. Ahhoz, hogy fel tudjak nézni a barátaimra, szükséges az, hogy tetszetős külsejűek legyenek.


Érez valaki hasonlóan?



2014. aug. 18. 16:00
 1/6 anonim ***** válasza:
60%
Hány éves vagy?
2014. aug. 18. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
60%
Szerintem te beképzelt vagy.Néz tükörbe és ha nem találsz hibát ásd el magad jó mélyre.
2014. aug. 18. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
37%
Figyu: ha ilyen vagy, akkor ilyen vagy és kész. Ne emészd magad rajta, barátkozz olyanokkal, akik szimpatikusak! :)
2014. aug. 18. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
43%
egyetértek. nekem is elegem volt az igénytelenségből. csak szép mosolygós vidám embereket akarok. nincs kedvem olyanokhoz, akik lehúznak, energavámpírkodnak velem:S
2014. aug. 18. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Nyugodtan barátkozz azzal aki neked szimpatikus. Ha nálad a külső az elsődleges válogatási szempont, nincs abban semmi rossz. Ha úgy döntesz, hogy pár év múlva változtatsz ezen, az is a te személyes dolgod lesz. Lehet akkor meg olyanokkal töltöd szívesen az idődet, akik éppen ....... (töltsd ki te :D)


Szóval a barátság tipikusan olyan emberi kapcsolat, ahol megválaszthatod kikkel vagy.


DE: nem furdalja a kíváncsiságodat, hogy a kevésbé divatos öltözetet viselő kortársaid milyen emberek közelebbről? :)


Ha magamra gondolok, én meg épp a nagyon divatos külsejű emberektől parázok, azt gondolva, hogy ha beszélgetést kezdeményeznék, gyorsan le lennék koptatva néhány fintor kíséretében. A stílusomon ugyanis nem akarok változtatni, mert nekem ez tetszik. :D

2014. aug. 18. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Vmilyen szinten talán mindenki az olyan külsejű személyekkel szeret együtt lenni akik hasonlóak külsőben is.Viszont nem mindig jó ez hidd el.

Én pl sose mertem barátkozni a nálam sokkal szebb,divatosabb külsejű lányokkal,mert féltem,hogy csak elnyomnának,kritizálnának folyamatosan.

Aztán kevésbé szebb emberekkel barátkoztam viszont éppen,hogy a hasonló emberek nyomtak el!!!!Nem tudtam változni,csak rosszabb irányba.


Aztán pedig megismerkedtem barátnőmmel egy meló helyen. Legjobb barátnőm és én külső,belső alapján ég és föld vagyunk.


Ő: hosszú fekete haj,szép arcú,nagy fenekű,szép mellű,átlagos testalkatű.E mellett szabad szájú, közvetlen.


Én: szép mell,fenék nincs,vékony vagyok,hajam fél hosszú.Nem tartom magamnak szépnek.Félénkebb vagyok.


Elején azt hittem,hogy csak el leszek nyomva és nem,felkarolt.Akár hová megyünk,mondja miket vegyek fel.Ki is sminkel ha úgy van.Ő vezetett be abba a világba hogyan is kell jobban öltözködni.Most már én is tudom miket kell felvennem.Vagy boltban vagyok milyen típusú ruhákat vegyek . Szóval kicsit átformált,hogy előnyömmé váljon!

Viselkedésem változott azért hamarabb oldódok.


Sose tudtam volna elérni azt,hogy jobb legyek,ha csak hasonló típusú emberekkel barátkozzak.


Lehet te is találnál értékeket más emberekben.

Én pl nagyon megbízható vagyok,nem használok ki senkit sem.


Barátnőm mondta,hogy általában a hozzá hasonló lányok,mindig hátba szúrták,elárulták kihasználták.

2014. aug. 19. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!