Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Akiknek sok barátjuk van! Ti,...

Akiknek sok barátjuk van! Ti, hogyan ismerkedtetek meg velük?

Figyelt kérdés
2015. jan. 5. 21:51
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem tudom, mi számít soknak, de azért van elég ember akivel jóban vagyok, viszont igazi barát csak 1-2. Majdnem mindegyiket iskolában ismertem meg: vagy általánosban, vagy gimiben vagy most egyetemen, és sokukkal azóta is tartjuk a kapcsolatot :)
2015. jan. 5. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
0%
Vannak igazi, hű barátaim, őket lesz.p.mtam az elején
2015. jan. 5. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
0%
A második tud valamit. Ha szép lány vagy akkor én is barátkoznék veled szívesen.
2015. jan. 5. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Igazi bennfentes barátom nem sok van, haverok bőven.

A gimiből jóban maradtam egy-két emberrel. Bevontak a baráti társaságukba. Oda is jönnek be újabb és újabb emberek. A párom barátaival is jóban vagyok. Amikor ismerkedtem rengeteg embert megismertem, 1-2-vel néha beszélünk. Ott az egyetem is. Tanfolyam, külön programok, nyáron, ha elmegy valahová az ember (bár ez utóbbiból hosszútávú azért ritkán sül ki :D), koli/lakótársak, diákmunka (de abból se sok marad meg).

2015. jan. 5. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

5 kozelebbi baratom van, rajtuk kivul meg paran, akikkel regen nagyon joban voltam, de mar nem tartjuk a kapcsolatot, es jopar "haver". Eleg?

Nagyreszt suliban ismerrem meg oket, altalanosban, kozepsuliban. Volt, akivel kozos barat kapcsan (szulinapok, bulik), volt, akit valamilyen kulonoran.

2015. jan. 5. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerintem elmondható, hogy nagyrészt az ember az iskolákból ismeri meg a legtöbb barátjukat/haverját.
2015. jan. 5. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!