Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » A legjobb barátnőd miben más...

A legjobb barátnőd miben más mint a többiek?

Figyelt kérdés
2015. jan. 8. 21:29
 1/3 anonim ***** válasza:

Ő a szerelmem, a mindenem, a dáliám. Hihetetlenül gyönyörű és intelligens. Imádom a humorát, elbűvöl ahogy nevet. Megért és törődik.

Nem bírok betelni a zenei és irodalmi ízlésével. Művelt és érdekes. Nem áll meg a dolgok hétköznapi szintjén, bármit csinál, az érdekes és elragadó. Szeretem.

Imádom, ahogy mosolyog. Imádom, ha meghatódik, és sír az iránta érzett bármily módon kifejezett szeretetemen.

Szeretem, hogy elméje elborult és beteg. Pontosan annyira, mint az enyém. Ugyanazt találjuk vonzónak és izgatónak. Ugyanaz érdekel minket. Ugyanúgy nézünk ki. Ugyanúgy teszünk mindent. Az ő lelke számomra az otthon, gondolataitól és érzéseitől megnyugszom.

17/L

2015. jan. 8. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Ez nagyon aranyos volt:)

Én is akarok egy ilyen barátnőt:(

2015. jan. 9. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Én legjobb barátnőm eléggé egyedi.

Származását tekintve is, félig magyar félig spanyol.

Nagyon jó zenéket hallgat,nagyon jó a ritmus érzéke, a spanyol számokra meg úgy rázza mintha vmi verseny táncos lenne. Emellett nagyon bolond,józan bolondnak is hívom,annyit hülyéskedünk.Ha vele vagyok nem érdekel semmi más,csak rá figyelek. Például héven, villamoson fel áll táncolni,dúdol. Időnként bolondnak nézik az emberek. Aztán van,hogy én is csatlakozok együtt hülyülünk. Emellett nagyon szeretjük egymást. Annyiszor össze vesztünk,de pár óra nagyon max 1 nap múlva megbeszéljük és minden a régi.

Ő szinte belém lát,rám néz és tudja min gondolkozok.Mindig kb egy lépéssel előttem jár.

Nagyon segítőkész,mivel sokat szenvedett gyerekkorában.Így mindig jó tanácsokkal lát el, az élet bármely területén.Meg bízunk egymásban. Mind lelkileg anyagilag támogatjuk a másikat ha szükséges.Figyelmes!

Minden hülyeségben benne vagyok vele. Jóban rosszban tényleg együtt vagyunk.

Ő az igazságot mondja a szemembe,nem hízeleg,jó pofizik.Hanem ha fáj akkor is a szemembe mondja,hogy mit gondol erről arról,amiket csinálok stb. Megmondja,hogy rohadt szarul áll ez a póló többet ne vedd fel.Más "barátok" de jól nézel ki ebben a pólóban.

Meg mondja xy célhoz mit kéne megtennem,miben változzak,de csak pozitív irányba,hogy a hasznommá váljon.

Akkor tetszik az öltözködési stílusa.Teljesen egyedien öltözködik,de mégis a mostani divatnak megfelelően.Múltkor New yorkerbe olyan össze állítást csinált,hogy az egyik ott dolgozó csajszi mondta,ő erre nem is gondolt,hogy ezt ezzel azt azzal :D

Amit nehezen szoktam meg,hogy mivel feltűnő jelenség állandóan nézik őt,bemegy egy boltba pár perc alatt az ott dolgozókkal úgy beszélget mintha rég ismerné őket,hozzák neki a ruhákat,ajánlanak ezt azt neki :D Szóval nagyon nyitott személyiség.


Én életemben nem találkoztam ilyen lánnyal mint ő :)

Örülök,hogy legjobb barátnőm lehet.

2015. jan. 10. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!