Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hol és hogyan és kivel,...

Hol és hogyan és kivel, kikkel ismerkedhetnék Miskolcon?

Figyelt kérdés
Sziasztok. 5 hónapja költöztem Miskolcra és két szomszédomon és a rokonságom kívül nem ismerek senkit. Iszonyatosan hiányzik a közösségi élet, az emberek és a fiatal virágzó élet. Szívesen ismerkednék, de hova menjek? 22 éves vagyok, jó modorú, kedves és jó pofa, szeretek ismerkedni. Bátran elbeszélgetek bárkivel, de, hogy onnan tovább bármerre, már nem megy, mert elég szégyellős vagyok. Mit tehetnék? Bulizni én mennék, de kivel? Egyedül üljek be a sarokba és iszogassak és reménykedjek, hogy majd valaki bepattan mellém és barátkozna? Lányok terén az utóbbi években csak rossz tapasztalatom volt, nem akarok csalódni és nem akarom rosszul érezni magam, ha elutasítanak. Menjek talán önkénteskedni? Vagy kezdjek el röbbizni? Mit csináljak? Segítsetek!

2015. jan. 9. 18:35
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
miskolci vagyok én is, a barátommal szoktunk eljárni néha meg a barátainkkal meginni egy sört vagy ilyesmi mi is 22 évesek vagyunk ha van kedved írj és lepacsizzuk
2015. jan. 9. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én is 22 vagyok, írjál privátot, és hozunk valamit a haverjaimmal :D
2015. jan. 10. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
21/L vagyok, miskolci. Írj privát üzit és csinálunk programokat. Beülünk a Vikingbe mondjuk, megiszunk egy sört. Ha szeretsz színházba járni, velem bátran jöhetsz. Vagy elmegyünk ide-oda csavarogni :) Sajnos Miskolcon nincs olyan sok csinálnivaló, de mindent meg lehet oldani :)
2015. jan. 10. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszaitokat, írtam választ mindegyikőtöknek.
2015. jan. 10. 17:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!