Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogy ne legyek féltékeny?

Hogy ne legyek féltékeny?

Figyelt kérdés
A legjobb barátnőmnek van egy másik barátnője, akinek mostanában szinte mindent elmond, amit régebben csak velem osztott meg. Tudom, hogy butaság, de nagyon féltékeny vagyok, pláne mert a másik csaj folyton velünk lóg és már nincs LB időnk, amikor csak ketten csinálunk valamit. Mit csináljak, hogy ne érezzek így? 16/l
2015. jan. 9. 21:03
 1/3 anonim ***** válasza:
Ne légy féltékeny. Inkább ismerd meg a legjobb bnőd bnőjét. Aztán majd meglátod, mennyire szimpatikus vagy éppen unszimpi neked.
2015. jan. 9. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Halj meg.
2015. jan. 26. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Te nem féltékeny vagy, hanem irigy! Szerintem neked nincs jogod megmondani, hogy a barátnőd kivel barátkozik még rajtad kívül.! (ki akarsz magadnak sajátítani egy személyt. Miért?!?!) Ha a barátnőd úgy érzi, hogy megbízható az a valaki akire te féltékeny vagy, akkor miért ne mondjon el neki olyan dolgokat amit eddig csak neked mondott el.?!

El kell fogadni, hogy nem csak te körülötted forog a világ, és akkor nem leszel "féltékeny"!

2015. jan. 26. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!