Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit tegyek hogy ne legyek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek hogy ne legyek ezzel kapcsolatban ilyen féltékeny?

Figyelt kérdés

A barátomnak nem mondom,de látja rajtam.

Az a helyzet hogy mielőtt velem összejött volt egy nő,nem voltak együtt de alakult köztük,csak a nő nagyon sokáig nem döntött hogy mi legyen.Közben a barátom megismert engem és végül összejöttünk.

Ők egy helyen dolgoztak a nővel,de a barátom azóta már nem ott dolgozik.

Múltkor átment a nő a barátomhoz,csak ő pont nem volt otthon.

Most meg egy közös ismerősükkel azt üzente a nő hogy szerelmes belé(a barátomba)és menjen át hozzá...

A nő is tudja hogy van barátnője,de úgy néz ki nem nagyon érdekli.



2014. dec. 12. 11:08
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen normális a reakciód, ezek a szálak mindig nagyon összetettek, főleg ha esetleg friss a kapcsolat. Azt tanácsolom, hogy beszéld meg vele az érzéseidet nyugodt hangon. Egy kapcsolatban az a döntő, hogy a konfliktusokat és a sérelmeket hogyan tudjátok kezelni,mennyire vagytok egymással maradéktalanul őszinték; ebbe beletartoznak az ilyen helyzetek, a félelmek is. Én biztosan elmondanám, mit érzek :) Persze írásban mindig nehezebb tanácsot adni. 25/F
2014. dec. 12. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ez nehéz szitu, és igazi próbája a szerelmeteknek.
2014. dec. 12. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszi az eddigi válaszokat,akkor lehet elmondom mit gondolok,érzek ezzel kapcsolatban.
2014. dec. 12. 11:17
 4/5 anonim ***** válasza:

Ahogy mar irtak, beszeld meg ezt a paroddal.

Havszeret teged nem fogja erdejelni a lany, nem fogja keresni ot, legalabbis csak maximum addig amig elmondja neki hogy hagyja, teged szeret stb. Ha pedig tortenne valami kozottuk.. akkor hidd el hogy jobbat erdemelsz a parodnal.

A reakcuod normalis, nem csodalom hogy zavar. En is agybajt.kaptam volna mar, sot nekunk volt is ilyen szituacio parommal, csak ok soha nem talalkoztak a csajjal, illetve a lany taplalt csak iranta erzelmeket, parom mindig is csak varatkent tekintett ra. Latta rajtam hoyg zavar a dolog, beszeltunk es rola, es nem beszeltek tobbet.

Egy szo mint szaz, ez tenyleg normalis reakcio, es ez egy proba nektek! Egy proba ami igazolni fogja hogy tenyleg szeretitek egymast!

2014. dec. 12. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Hát nem csodálom, hogy ez féltékennyé tett, meg is kellene mondanod a párodnak, hogy döntse el, melyikőtök kell neki inkább. A másik nő nemigen szeretheti (pláne nem szerelemmel), ha régebben nem tudott dönteni. Most benne is feltámadt a féltékenység, mivel tudja, hogy talált egy másik nőt a párod, vagyis téged. Ezt mondd el neki, és utána állítsad válaszút elé.
2014. dec. 13. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!