Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Elegem lett a barátaimból,...

Elegem lett a barátaimból, osztálytársaimból. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
A barátaimat egyáltalán nem érdeklik az érzéseim. Azt éreztetik velem, hogy hülye vagyok. Nem érzem jól magam velük. Az osztálytársaim nem szeretnek, mert nem szoktam hangoskodni. Aki introvertált, arról azt hiszik, hogy semmit se ér, úgy kezelik, mintha 5 éves lenne..olyan is volt már, hogy úgy beszéltek rólam, hogy szinte mellettük ültem, és nem vették észre. Aki csúnya (most nem magamra gondolok) azt lenézik. Más osztályokból van, akivel jóban vagyok, van, aki barátilag elég szimpi, de nekik megvan a saját baráti körük, nem akarok belezavarni. Teljesen egyedül érzem magam, el vagyok keseredve. Hogy tudnék igaz barátokat találni?

2015. jan. 10. 23:01
 1/6 anonim válasza:

Az le esett hogy valószínűleg lány vagy,illetve csendes és visszahúzódó típus de egy életkort irhatál volna mondjuk.


No de a témára térve az nekem is feltűnt hogy a hangos emberek kedvelik jobban .Akik amúgy mindig kiállnak magukért(!) ha nekik 1 rossz szót szólsz már felháborodnak .

Azt ajánlom ha melletted beszélnek ki akkor te is hangosan háborodj fel és oszd ki őket meglátod ez hatásos és nem fogják csinálni.


A barátkozásról meg annyit hogy mindig legyél olyan emberekkel akit kedvelsz és minden témába legyen meg a saját véleményed amit meg is osztasz velük.

2015. jan. 10. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Szia!

"A barátaidat nem érdeklik az érzéseid" Na akkor ők nem igaz barátok.

Ismerős a helyzet, velem is ugyanez volt 4 éven keresztül. Sőt,nekem rosszabb volt a helyzetem,mert én a másik osztályban sem voltam jóban senkivel.

Nagyon zárkózott voltam, otthonülős típus.

De most rólad van szó. Abban látok reményt, hogy a másik osztályban lévő gyerekekkel barátkozz. Barátilag is szimpatikusak, és mért zavarná őket az,ha egy valaki oda "kapcsolódik" hozzájuk? Próbálj meg velük lenni, velük barátkozni, és nem leszel ennyire magad alatt. De ha gondolod írj, és próbálok segíteni,amiben tudok, mert én is átéltem ezt, szóval tudom milyen nehéz ez most neked.

2015. jan. 10. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat. Az a baj egyébként, hogy ha hirtelen kérik ki a véleményem, vagy ilyesmi, nem tudok mit mondani, mert hirtelen nem tudom, hogy fogalmazzam meg, pedig mindig részletes véleményem van mindenről.

Amikor úgy beszéltek rólam, hogy közben ott voltam, akkor éppen óra volt, de ilyen lazább. És amikor elkezdték mondani, hogy "amúgy az xy (az én nevem)", akkor teljesen lefagytam.

Szeretnék barátkozni azokkal, akik nem az osztálytársaim, de milyen ez már, hogy az osztállyal nem vagyok jóban...

Sosem voltak igaz barátaim amúgy. Sőt, általánosban durván csúfoltak is minden nap, mert kiskoromban csúnyácska voltam.

Szóval, ja, lehet, hogy a barátok nem mindenkinek valók. (14 éves vagyok)

2015. jan. 10. 23:36
 4/6 anonim ***** válasza:

"És amikor elkezdték mondani, hogy "amúgy az xy (az én nevem)", akkor teljesen lefagytam. "

Véletlenül nem te vagy ÉN,fiatal koromban?:)

Mintha a régi önmagamat látnám. Sőt, ez a mai napig szokott lenni,hogy ha hozzám szól valaki, akkor leblokkolok,nem tudok válaszolni neki,csak valami marhaságot.(csak én pár évvel idősebb vagyok)

Egyébként ne félj attól,hogy az osztályodban senkivel sem vagy jóban, a másik osztályból meg vannak barátaid.

Általánosban volt egy lány,aki nem tudott hozzánk beilleszkedni,és a másik osztályban keresett vigaszt, és meg is találta,ugyanis a mai napig nagyon jó barátnők lettek pár lánnyal. Szóval ne legyél elkeseredve:)

2015. jan. 10. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
14éves lány vagy.Én 36éves férfi.14éves korban még gyerek vagy.Plusz azzal,hogy iskolát váltottál előjött a harc a többi lánnyal.Tudod,ha az én gyerekem lennél akkor másik iskolába járatnálak.Had kezdjél tiszta lappal ! Természetesen ezt megbeszélnénk alaposan.Igaz barátok téma: Hát tudod,nekem egy igaz barátom van és az az apám.És nem is igénylem a társaságot.Régen bulizós voltam,és kerestem a nagy szerelmet.Akkor amikor annyi idős voltam mint te,hirtelen felnőtt akartam lenni.Csak azért gyújtottam rá a cigire társaságban,hogy azt lássák,én is olyan vagyok mint ők.De valójában sosem voltam olyan,és sosem tartoztam közéjük.Én 14évesen eljöttem abból az iskolából ahol tanultam.Nem is szerettem,sem az iskolát,sem azt amit tanulnom kellett.(mezőgazdasági gépszerelő) Később egy tanfolyamon elvégeztem a szakács szakmát.Itt egyébként ismeretlen emberektől jobb választ kapsz bármilyen kérdésedre,mint azoktól akik személyesen is ismernek ! Tudod miért ? Mert nem áll érdekükben a bántás ! Szóval fel a fejel kislány ! Túléled ,és minden rendben lesz.Beszélned kellene erről a szüleiddel is ! Ja,és ne tartsd magadat csúnyának,mert mindenki mást tart szépnek ! Vannak női ideálok,de én annak idején pont az ilyen csendes lányokkal akartam ismerkedni :) És nem a cicababákkal !
2015. jan. 11. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Későn írok de velem is ez volt.Volt olyan,hogy egy órán át voltam egyedül mert meguntam hogy leszarnak és ott hagytam őket és amikor feljöttek az osztályba megdöbbenve néztek rám hogy mikor jöttem föl..Most a "legjobb barátnőm" is szarik rám + akivel eddig jóba voltam és akivel eddig napi szinten találkoztunk lecserélt egy fiúra akivel neten beszélget úgyhogy együtt érzek veled
2017. aug. 1. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!