Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Huszon éves lányok, barátkozás...

Huszon éves lányok, barátkozás Nyíregyházán?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Noémi vagyok 23 éves, pár éve itt élet Nyíregyházán, de sajnos nem sikerült belecsöppennem egy baráti körbe sem, illetve, legalább egy jó barátnőt szereznem :)

Tanulok, mellette dolgozok, amikor szabad időm van szeretek sétálni, sportolni. fagyizni, beülni egy cukrázdába stb.. :)

Nem vagyok egy bulizós típus, de ha esetleg olyan lány ír rám, aki havi 1x eljár nem probléma, de minden hétvégén se időm, se pénzem, se kedvem nem lenne xD

Nem dohányzok. Ha esetleg szeretnél velem barátkozni, ismerkedni várom leveled és igyekszem válaszolni rá :) Szép Napot. Noémi



2015. jan. 14. 13:09
 1/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Hát én fiú vagyok de hasonló cipőben...ha kedved van én benne vagyok. És nem...nem vagyok netes randilovag nyugi.

2015. jan. 14. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Fiúkkal nem terveztem, de kitudja, eleht tök jó barátok leszünk.. :)

A bizti kedvéért leírom, hogy más is lássa, párom az van.. :D Szóval tényleg csak jó barátot keresek!

2015. jan. 14. 13:54
 3/7 anonim ***** válasza:

Sziaa!

20 éves lány vagyok. Nyíregyházán élek és itt is tanulok. :)

2015. jan. 14. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Írtam mindkettőtöknek privátot :)
2015. jan. 14. 14:11
 5/7 anonim ***** válasza:
Igen, most láttam meg. Köszönöm,hogy írtál! Estefele mindenképpen írok neked!:))
2015. jan. 14. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Holnap fogok tudni csak válaszolni nektek, mert telon nem enged üzit olvasni, esetleg facen tudunk magánba beszélni,h megírom nektek a nevem privibe s bejelöltök, ha nektek úgy jó :) Vagy marad a napi 1_ levél, itt, amíg nem javítják meg a lap topom.
2015. jan. 14. 15:52
 7/7 anonim ***** válasza:

Régebbi kérdés, de énis szívesen barátkoznék :) Vannak barátaim, de nem mindig érnek rá, illetve távolabbi városban tanulnak, így a találkozás nem mindig megoldható,ezért szeretném baráti körömet bővíteni :)

22/L

2016. júl. 14. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!