Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogyan mutatod ki a legjobb...

Hogyan mutatod ki a legjobb barátnődnek, hogy szereted?

Figyelt kérdés
Ő vagy te mutatod ki inkább a szeretetét? Miben különböztök ezen a téren? Szerinted egyformán szeretitek egymást?
2015. jan. 15. 09:34
 1/2 anonim ***** válasza:
Egyformán szeretjük egymást, testvérként, de ő könnyebben kimondja ezt, mint én. Nincs ebből probléma, mert ismer, egy szemvillanásából is olvasunk a másiknak, de néha nekem eszembe jut, hogy meg kellene tanulnom kicsit jobban kifejezni a szeretetem. Néha kellemetlen, hogy ő sokat beszél erről, én meg csak helyeslek :)
2015. jan. 15. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szerintem egyformán szeretjük egymást.De nálunk is barátnőm sokkal jobban kifejezi,kimutatja. Pl: többször megölel megpuszil.Akkor ő sokszor mondja,hogy mennyire fontos vagyok neki,mennyire szeret stb

Én meg vhogy ezt kevésbé mutatom ki.Nem is nagyon beszélek róla.De ismerjük egymást elég jól.Szóval ő tudja,hogy szeretem,meg azt is megérzem mikor van szüksége egy ölelésre,akár szomorú akár jó kedve van vhogy érzem rajta,hogy vágyik rá,hogy most én öleljem meg és ne mindig ő.De mi is olyanok vagyunk mint a testvérek.

:D

2015. jan. 15. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!