Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit tegyek, hogy én is a...

Mit tegyek, hogy én is a legjobb barátja legyek?

Figyelt kérdés
9.es vagyok,és most ismertem meg az egyik barátnőmet,akivel nagyon jól elvagyunk,minden nap nevetünk,de tudunk beszélgetni is komoly dolgokról. Viszont van egy legjobb barátnője,aki 1. osztályos kora óta a barátnője,mostanra a bffe. Hogy lehetnék én is ilyen barátnője? Szeretnék én is nagyon közeli barátja lenni. Csak az a baj,hogy reggel sem ölel meg,és nekem ez hiányzik. De mégsem szeretném ráerőltetni az ölelésemet. Lehet,hogy kicsit összeszedetlenül írtam le,de remélem értitek a lényeget :D

2015. jan. 19. 21:21
 1/2 anonim ***** válasza:

Egy régebb óta ismert barátnőt,főleg ha legjobb nem fogja eldobni mások miatt.De ugyan olyannak sem tud rangsorolni másokat.Ez így szokott lenni.


Pont legjobb barátnőmnek lett egy új barátnője tanfolyamon ismerte meg,de a csaj kicsit fura,mert kb azt akarja,hogy legjobb barátnőm velem ne találkozzon annyit. Megjegyzem heti 2x jó estben 3x találkozunk. Ha pedig 3-asban találkozunk ki van akadva,hogy én miért megyek. Aztán legjobb barátnőm mondja,hogy nem gondolod,hogy akit 1,5 éve ismerek,szeretek,bízok benne,szarban,jóban velem volt majd eldobom miattad akit kb 2 hete ismerek.

És ezt tök jogos volt.

A csaj megszólalni sem bírt :D


De amúgy ha bele gondolsz ahhoz vki legjobb barátnőd,legfőbb bizalmasod legyen ahhoz idő kell,plussz tettek,hogy nem csak jóban vagy vele,hanem amikor szarban van,segítségre van szüksége akkor is mellette állsz.

Ehhez több hónap kell.

Legyél vele ugyan olyan kedves,megértő segítőkész,éreztesd hogy bízhat benned stb. Ölelés nos ahhoz is idő kell.Van aki minden barátnővel ölelkezik,pusziszkodik van aki később és van aki tényleg csak a legközelebbikkel.Nekem legjobb barátnőm barátságunk elején is elég közvetlen volt.


Hagyj még időt neki :)

2015. jan. 20. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod :)
2015. jan. 20. 17:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!