Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Legyen vége a barátságnak?

Legyen vége a barátságnak?

Figyelt kérdés

Az egyik osztálytársnőmmel első osztály óta barátok vagyunk, most 12 évesek vagyunk. Ő mindig olyan volt, hogy ellenem fordított veszekedéseknél barátokat, de mikor ki akart békülni, akkor hízelgett, nyalizott. Ezt tűrtem valameddig, de most, hatodik osztályra elszakadt a türelmem. Az egész úgy kezdődött, hogy az egyik fiú viccből mondott egy nem túl szépet, de valamennyire azért barátok voltunk. Másnap túl sokszor kértem bocsánatot, ezért egy másik, és ez a barátnőm azt szabta ki, hogy ha mégegyszer kimondom, ami véletlenül megtörtént, akkor vissza kell mondanom azt a fiúnak, amit előző nap mondott. De az a barátnőm mindenkinek elpletykálta, én nem akartam, de egy másik lány elmondta azt a fiúnak. Ezért is elegem van belőle, és négy másik barátnőm mondja, hogy vessek véget a barátságnak. Mit tegyek?

12/L


2015. jan. 21. 20:16
 1/2 anonim ***** válasza:
Az ilyen nem barátnő. Ha véget vetnétek ennek, akkor neked hiányozna amiket csinál? Mert szerintem nem...:)
2015. jan. 21. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 bodnar edit ***** válasza:
Hát tudod, nekem mondhatná, hogy tegyem ezt vagy azt! Ne ő diktáljon már, amivel nevetségesé tesz mások előtt! Nem érdemli meg a barátságod, a figyelmed! Az ilyen már nem barát, mert a te fájdalmad használja arra, hogy ő mindenki előtt szimpatikus legyen! Hagyd el végre és keress olyat, aki nem hoz nehéz helyzetbe, és a te jó tulajdonságaidért a barátod!
2018. szept. 23. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!