Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ennek a barátságnak vége?

Ennek a barátságnak vége?

Figyelt kérdés
14 éves vagyok.A legjobb barátom is 14.Egy héttel ezelőtt pénteken még barátok voltunk de hétfőn már nem.Ha melléd ültem akkor elült ha a lépcsőn mellé álltam meg elrohant!Próbáltam vele beszélni de hozzám de szól.Ha e-mailt írok neki akkor meg azt írja vissza hogy:Kopj már lép vagy hagyjál békén.De ezt péntekre csak rosszabb lett mert akkor már senkihez sem szólt.Egyébként van youtube csatornája 1500subbal lehet ezt kali közrejátszik.14/f

2014. máj. 31. 18:59
 1/7 anonim ***** válasza:

Nem tudom,hogy mit csináltál,nagyon mellélőhettél!

Egy tanácsom van:

Egy kicsit hagyd békén.

2014. máj. 31. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Ez a baj,nem mondja el hogy mi van.Mondtam neki hogy legalább mondja el.De szerintem csak a fejébe szált a dicsőség a csatornája miatt.Mert állandóan errőll beszélt nekem.
2014. máj. 31. 19:59
 3/7 anonim ***** válasza:
Szerintem hagy egy kicsit, aztán próbálj vele megint beszélni. Nekem is volt hasonló barátommal, igaz nem a legjobbal, és neki később kiderült, hogy elég komoly magánéleti gondjai voltak, azért nem volt kedve senkivel beszélni egy darabig, meg azért volt olyan fura.
2014. máj. 31. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a z eddigi válaszokat.Ha valakinek vam egy jó ötlete kérem írja le!
2014. jún. 1. 09:40
 5/7 anonim válasza:
Lehet a csatorna miatt van 14 évesen 1500subbal szerintem youtube celebnek hiszi magát. Ha valakiben benne van a "hajlam" a nagyképűségre akkor az előbb utóbb ki is fog jönni. Főleg akkor ha valakinek eléggé alacsony az önbizalma, de ez nem alapfeltétel. nekem is vannak olyan ismerőseim facebookon, akik lenézik, cikinek tartják, ha valakinek nincs nagyon sok ismerőse és pl kevesen likeolják a képeiket, megosztásaikat.
2014. jún. 2. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Beszéltem ma vele.Azt mondta hogy az a baja hogy a másik haverjára azt mondtam hogy buz¡.Pedig én szebben mondtam és volt is rá okom.Na most mi tévő legyek?
2014. jún. 3. 15:16
 7/7 anonim ***** válasza:
Kérj bocsánatot! Egy embert sem sértegetünk, főleg, ha nincs jelen.
2014. júl. 31. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!