Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Külföldön élő magyarok,...

Külföldön élő magyarok, könnyedén találhat az ember barátokat külföldön?

Figyelt kérdés
Van esetleg személyes tapasztalatotok? Mennyire barátkoznak a külföldiek egy "bevándorlóval" ?

2015. jan. 22. 01:18
 1/10 anonim ***** válasza:
79%

a személyiségedtől függ.

én alapból könnyen barátkozom,sosem volt problémám beilleszkedni,barátokat szerezni, ahogy itt sem:)

rossz élmény még nem ért.

csak egyszer néztem nagyot,mert meglepődött egy csaj,h én magyar vagyok és fehér a bőröm:DDD

ő csak 'másik' magyarokat látott előtte,tudjuk kiket

2015. jan. 22. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
azon kivul hogy ez mindig rajtad mulik, azaz mennyire vagy tarsasagi ember fontos az is hogy mennyire megy a nyelv.
2015. jan. 22. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
en konnyen:)Osaka-ban nalunk van 1modszer.>ujjaiddal lelovod aki szimpatik.>ha az illeto eljatsza hogy meghalt>uj baratod van:)
2015. jan. 22. 03:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Egyénfüggő is, nekem voltak kint ismerőseim, és rengeteg új barátot, ismerőst szereztek, akár Amerikában, akár Nyugat Európában. Szerintem alapvetően sehol nem néznek ki, még nálunk se ha "külföldi" vagy, és mellette normálisan viselkedő fiatal, probléma csak a dolgozni nem akaró balhés "bevándorlókkal" van.
2015. jan. 22. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 Kurtz Bickle ***** válasza:
Meg attól is függ, hogy hol vagy. Londonban például az esetek nagy részében bevándorlókkal leszel, de az angolok is nagyon elfogadóak, udvariasak voltak velem.
2015. jan. 22. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Én Németországban élek,és az a tapasztalatom,hogy nagyon felszínes barátságok köttetnek.Barátkoznak,kedvesek az emberrel,de mindig neked kell hívni és találkozót megbeszélni velük.Ha te keresed őket ,nagyon kedvesek és el is fogadják a meghívást,de nagyon ritka,hogy visszahívjanak téged.Mély barátság olyan igazi nagyon ritka.Én ezt tapasztaltam itt kint.
2015. jan. 22. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Úgy hallottam, külföldön nem úgy barátkoznak az emberek,mint nálunk. Azok csak olyan felszínes, családi összejövetelek.
2015. jan. 24. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Hallottad, vagy tapasztaltad? :)
2015. jan. 24. 11:18
 9/10 anonim válasza:

Én ugyan a fiatalabb korosztályhoz tartozom,mivel még csak középiskolába járok Németországban.

Igazándiból ez attól is függ,hogy neked mi a nemzetiséged és melyik országban élsz.Mert pl. a franciák utálják a németeket meg az angolokat.Mindegy,hogy gyerek vagy felnőtt.Beléjük nevelik.

A magyarokkal általában nem szokott bajuk lenni a külföldieknek.

Nekem a nyelvi nehézségeim miatt nem voltak először barátaim,de kb 1 és fél év után lettek.(Akkorra lett elég jó a németem ahhoz,hogy szóba merjek egyáltalán állni valakivel.)


(Mellesleg elég pontatlan a kérdésed,mert erre nem lehet így pontosan választ adni.Gyakorlatilag minden attól függ,hogy te milyen nemzetiségű vagy és,hogy melyik országba mész.)

2015. máj. 14. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Magyar vagyok! :D

Egyébként Németországba mennék egyetemre, MSc-re.

2015. máj. 16. 19:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!