Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ismeretlen, de szeretném...

Ismeretlen, de szeretném megismerni! Hogy kezdjem?

Figyelt kérdés

A Facebook-on belebotlottam egy szimpatikus emberbe, ellenkező nemű, de az érdeklődési köre teljesen lefedi az enyémet, viszont ismeretlen teljesen.


Hogy kezdhetném el a beszélgetést úgy, hogy ne legyen gáz annyira? MErt szerintem az emberekben benne él az, hogy ha FB-on jön egy levél egy ismeretlentől, akkor az akar is valamit.. Mármint, értitek. :) Viszont én csak tényleg barátnak szeretném, mert szeretem körbevenni magam érdekes emberekkel.


Köszi a tippeket előre is!



2015. jan. 23. 14:46
 1/3 anonim ***** válasza:
Érdeklődj nála valaki után, mintha keresnél valaki rég nem látott barátot.
2015. jan. 23. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Csak szimplán írd meg neki, mennyire azonos az ízlésetek, kérdezd meg, lenne-e kedve beszélgetni, "bizonyítsd", hogy valóban szereted azokat, amit ő (pl zene téren együttesektől kedvenc albumok, dalok), persze nekem most könnyű beszélnem, én is ódzkodva írnék így valakire, de próbálj abba belegondolni, hogy ő is szimplán egy ember, ha jó fej, normálisan fog felelni, és belemegy a beszélgetésbe, ha nem... annyira kár érte?
2015. jan. 23. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Igen, igaz :) Rendben, megpróbálom bizonyítani is, meg linkelni valamit zenét esetleg.. (Amúgy lány vagyok)
2015. jan. 23. 19:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!