Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ti adnátok kölcsön pénzt az...

Ti adnátok kölcsön pénzt az egyik barátnőtöknek akivel jóban vagytok, hogy el tudjon menni orvoshoz?

Figyelt kérdés
2015. jan. 25. 15:31
 1/8 anonim ***** válasza:
69%

?

Mire kell a pénz? Az EÜ ingyenes, pénzzel maximum annyit érsz el, hogy a maszeknál előbb kapsz időpontot, gyorsabban lefut a dolog.

2015. jan. 25. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Az személytől függ, ha megbízható és tudom róla, hogy visszafizeti akkor igen egyébként meg elküldeném a...
2015. jan. 25. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Igen.
2015. jan. 25. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Adnék,de csak a legjobb barátnőmnek,mert benne megbízok
2015. jan. 25. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Ez így kevés infó. Mennyi pénz, milyen eséllyel tudná visszaadni és milyen doki?

Fogorvosra, nőgyógyászra vagy ilyesmire nem hiszem hogy adnék, ott az sztk, én se járok maszekhoz, ha nem fér a keretbe.

Ha súlyos beteg és kb az élete múlik rajta, adok persze.

2015. jan. 25. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Igen; ez nehéz kérdés. Sajnos; több precedens is volt a közvetlen környezetemben, ahol a kis baj gondatlan ellátásából lett a nagy baj (kis baj + sztk), ráadásul; paraszolvencia nélkül - szerintem - ott is borítékolható az arányaiban kisebb figyelem (de nem zárom ki, hogy van lelkiismeretes TBdoki). A magándokiban (szerződéssel és garival) kisebb a rizikó és akár az átlagos paraszolvencia összegéből is kijöhet listaáron. Nekem ez a tapasztalatom...


+ ha a barátod (és nagyon jó barátod), akkor ennek nem kellene ügynek lennie...

2015. jan. 25. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
A legjobb barátnőmnek persze.
2015. jan. 25. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Ha Te is elvárnád tőle, őszinte barátsággal, akkor igen.
2015. jan. 26. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!