Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti is kölcsön szoktátok adni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti is kölcsön szoktátok adni a barátnőtöknek, ha megtetszik neki a szexis fehérneműtök?

Figyelt kérdés
2013. aug. 6. 10:39
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem.
2013. aug. 6. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Mármint a boxerem? Csak ha ő is kölcsönadja a zsinórtangáját.
2013. aug. 6. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Én fehérneműt nem, számomra az elég intim dolog..én sem húznám fel másét. De ruhát már adtam kölcsön.
2013. aug. 6. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
két barátnőről beszélek, de ugy, hogy kimossuk utánna
2013. aug. 6. 10:42
 5/13 Bino ***** válasza:
100%

Úgy érted barátnő barátnőnek?

Én egyszer adtam kölcsön egy fekete melltartót, mert a barátnőmének elszakadt a pántja.

2013. aug. 6. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Kizárt. Fehérneműt nem adok kölcsön senkinek, egészségtelen. Kimosni hiába mosod, 90 fokon van igazi fertőtlenítés egy ilyen cuki csipke vagy akármilyen szexi ruha pedig nemhogy a 90 fokos mosást nem bírja, hanem még a 40-et se nagyon.
2013. aug. 6. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
És mivel, hogyan mosod ki utána kérdező? Komolyan érdekel. Vagy anyu kimossa mosógéppel, neked meg fogalmad sincs róla, hogy az mit is jelent?
2013. aug. 6. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Ja látom más is írta már, hogy az ilyesmit képtelenség fertőtlenítve mosni.
2013. aug. 6. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
42%

jah hogy a boltban vett fehérnemű steril, és BIZTOSAN nem fogta meg egy beteg, herpeszes, vagy gombás kezű gyári munkás? OMG... Az első használat előtt kimossátok, és "nyugodtan" hordjátok, mert az már "tiszta"... Aztán ha más lány felveszi, belefolyik, azt SOHA többé nem lehet kimosni? :D Okos lányok vagytok... Csak ecetes ollóval jön ki? :D (gúny faktor vége)


Oda adhatod, ha utána van hozzá "gusztusod" felvenni. (Ez a kérdés nem vitatható meg tárgyszerűen, mivel a gyári állapot lehet rosszabb, mint a barátnőd által hordott,kimosott saját bugyid...)

2013. aug. 6. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
én úgy sem adom oda hogyha kimossa,valahogy nem tartom normális dolognak,ez nem csak bugyikra de combfixre és hálóingre is vonatkozik
2013. aug. 6. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!