Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Milyen baráti programokat...

Milyen baráti programokat tudtok ajánlani ilyen időben az iváson és sétáláson kívül?

Figyelt kérdés

28 éves lány vagyok és a burám tele van azzal hogy minden barátom, haverom, friss ismerősöm csak ivászat keretében akar találkozni. Nem mozgok ilyen alkoholista körökben. Nagyon értelmes, úgy hiszem eredményes emberekkel vagyok körülvéve szerencsére de mindig mindenki csak inni akar.

Én már ezt nagyon unom. Ha felvetem programnak hogy sétáljunk azt ne mert fárasztó és hideg van. Ha kirándulni akarok azt ne mert fárasztó és hideg van. Ha filmet szeretnék nézni vagy társasjátékozni abból is csak piálás lenne. Ha azt mondom menjünk el mondjuk bowlingozni/ állatkertbe/ kiállításra stb. arra nem tudnak pénzt áldozni. Milyen ingyenes de tartalmas programokat tudnátok ajánlani? Köszönöm


2015. jan. 29. 22:44
 1/3 anonim ***** válasza:
Menjetek moziba például. Az nem alkoholizálós hely, és mindig adnak többféle filmet, van választási lehetőség, mit lehet nézni :)
2015. jan. 29. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Piálásra tudnak pénzt áldozni?...

Kinek mi a fontosabb. Talán keress olyan embereket, akik nem csak piálni szeretnek, hanem minőségibb programokat is szívesen csinálják. Én nem szeretem az alkoholt, emiatt valahogy mindig olyanok társaságába kerültem, akik nem isznak egyáltalán, vagy csak nagyon keveset.

Én is 28 éves lány vagyok. Mi a barátainkkal squasholni, társasozni, nintendózni, filmet nézni, mozizni, biliárdozni szoktunk. Nemsokára sportnapra megyünk...

Nem lehet, hogy olyan társasághoz ragaszkodsz, ami nem igazán neked való?

2015. jan. 29. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

edzés.

ez lehet konditerem,küzdősport,jóga,úszás.

bár ezekre igazából nincsen szükség barátokra,sőt engem inkább zavarnak,de hátha téged nem.

2015. jan. 30. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!