Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Most leszek egy hét múlva 14...

Most leszek egy hét múlva 14 és egy pár barátomat el fogom hívni egy kis ünneplésre milyen programokat ajánlanátok? Mert semmi ötletem nincs!

Figyelt kérdés

2014. júl. 4. 14:05
 1/5 anonim ***** válasza:
Kerty party, zene, esetleg medencézés ha van otthon medencétek
2014. júl. 4. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
nem tudom hogy fiú vagy lány vagy én lány vagyok mi úgy ünnepeltük meg hogy összegyűltünk hatan kibeszéltük a pasikat közben kisminkeltük egymást barátnőim hoztak piákat bort vodkát ezt iszogattuk közben este meg elmentünk diszkóba nagyon berugott mindenki de jó volt :D
2014. júl. 4. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
köszi mindenkinek a választ az a baj hogy 14 vagyok és nem akarok berugni de azért jó ötlet a ez a kibeszélős nem anyira rossz ötlet a medence még nincs fel fujva és lány vagyok köszi mégegyszer
2014. júl. 6. 20:47
 4/5 csokismuffinn válasza:
A 14. szulinapomon en is egy kocsmaszeru lokalba mentem a barataimmal es ott ittunk,kartyaztunk,tancoltunk egesz ejjel!:D Elkepesztoen jo volt!Ha kevesen lesztek szervezz programot a varosban.Ha nem ivast,akkor mondjuk egy esti nagy biciklizest,gorkorizast,elmentek egy limonadet inni es koccintotok az egeszsegedre!:)
2014. júl. 7. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszi szépen az utolsó válaszolónak csak olyanok jönnek akik nem fognak inni én innék csak két olyan barim van akivel úgy el tudnék menni a többivel biztos nem
2014. júl. 8. 16:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!