Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Szerintetek tetszek neki,...

Szerintetek tetszek neki, vagy épp ellenkezőleg?

Figyelt kérdés

Van egy osztálytársam, a barátom, fiú. (Én lány vagyok...)

Azt nem mondanám, hogy teljesen igaz barátok vagyunk, de azért néha beszélünk, hülyéskedünk pár közös barátunkkal. Egyszer már tetszett nekem, lehet, hogy én is neki, de annak már kb. két éve, és nem is biztos, hogy tényleg így volt...

A lényeg az, hogy mostanában azt veszem észre, hogy néz, vagy rámpillant, de más "jelet" nem nagyon ad, hogy érdekelném... Most attól tart, hogy én meg közelednék felé, azért lesi, hogy mit akarok, vagy mert...? Szóval?

Kérem, normális válaszokat írjatok, obszcén, szexuális dolgokra nem vagyok vevő, és nem is érdekel. Köszönöm.



2015. jan. 31. 19:42
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, hogy azért nézne, mert félne, hogy te rá vagy kattanva és ezért bámulod. :D Ez azért durván fikció, ha átgondolod.
2015. jan. 31. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Jó, de amúgy meg olyan, mint aki kicsit menekülne előlem, pedig egyáltalán nem nyomulok, sőt! Nekem tetszik már annyira, hogy csak vele foglalkozzak, de azért az érdekelne, hogy miért néz néha.
2015. jan. 31. 20:12
 3/9 A kérdező kommentje:
Akkor mégis milyen jelei vannak, ha tetszek neki? De erre, ha lehet, tapasztaltak, vagy fiúk írjanak, mert csajok által írt bloggal nem sokra megyek...
2015. jan. 31. 20:23
 4/9 anonim ***** válasza:
Attól függ, hogyan néz és miképp reagál, amikor észreveszed.
2015. jan. 31. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Hát úgy néz... ha "véletlen", vagy tényleg véletlen odapillantok, általában én úgy teszek, mintha eredetileg nem őt akartam volna, de ő olyankor is talán néz, de nem bámul, csak mintha arra "meredne", de van, hogy ő is elfordul.
2015. jan. 31. 20:31
 6/9 anonim ***** válasza:
Hát, szerintem inkább azaz esélyesebb, hogy tetszel neki és ezért néz. Vagy ha nem is ez, a gondolatai valamilyen formában biztosan körülötted forognak... esetleg meg szeretne fejteni, vagy tetszenek neki a vonásaid.
2015. jan. 31. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Értem, és köszönöm! Majd "lépek ez ügyben", kiderítem. : )
2015. jan. 31. 20:39
 8/9 anonim ***** válasza:
:)) Sok sikert!
2015. jan. 31. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ha érdekelnéd, nyitna feléd. Attól, hogy néha rád pillant,, az még nem jelent semmit. Ezt már jó párszor tapasztaltam,sajna.
2015. febr. 2. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!