Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Fontos. Szerintetek tetszek...

Fontos. Szerintetek tetszek neki akkor vagy mi?

Figyelt kérdés
Van egy fiú aki amióta elkezdődőtt a suli órákon engem nézz. És nem csak én képzelem mert a barátnőm is tanúsította. Nekem is bejön a srác eléggé. De egyszerűen egyre jobban zavarodok össze mert eddig nem annyira beszéltünk sokat és igazából amióta néz ráírok facebookon és probálok beszélgetést inditani ( nagyon keveset van fent face-n) de amikor fent van akkor van amikor nem ir vissza eddig egyszer beszéltünk egy huzamban 40percet de ezóta nem és egyre jobban tetszik és szenvedek mert már egyre jobban kezdek összezavarodni hogy most tetszek-e neki vagy nem. Kérlek segítsetek meg fogok örülni. Értelmes válaszokat kérek.

2014. szept. 29. 22:33
 1/6 anonim ***** válasza:

De könyörgöm, Te lány, hát miért a Facebook-on akarsz vele beszélgetni, miért nem beszélgetsz vele a suliban???

Lehet, hogy tetszel neki, csak félénk, nem online kell nyomulni, hanem élőben, face to face!

2014. szept. 29. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
igen csak sajnos olyan az osztály közösségünk h rögtön elkezdenek gunyoldni de ha csak vele vagyok vagy barátokkal ég akkor azért beszélgetünk még ha keveset is de beszélgetünk
2014. szept. 29. 22:39
 3/6 bdrstnt ***** válasza:
odamèsz a suliba hozzá ès megkèrdezed hogy miért sasol folyton téged,ha erre összezavarodik akkor elèg egyèrtelmüen bejössz neki, akkor meg kezdj el vele beszèlgetni + szard le hogy ki mit gondol
2014. szept. 29. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha te a mások véleményére adsz, nagyon kislány vagy még. Ne a fiúkkal foglalkozz inkább.
2014. szept. 29. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha ennyire zavar mások vélemnéye a suliban, akkor hívd el egy piára vagy egy sétára és kérdezd meg akkor.
2014. szept. 29. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

lehet csak azért néz mert előtte ülsz és az alapfejtartása rád irányul mivel neki úgy kényelmes tartania a fejét :D

vagy esetlen nem látja tőled a táblát és ezért akaratlanul is a hátadat bámulja :P


na de viccet félretéve, csak azt tudom mondani amit a többiek, ne foglalkozz azzal, hogy az osztály többi tagja mit mond/gondol hanem szünetben beszélgess a sráccal stb, ott próbálj kezdeményezni ha már ő olyan papírf@$zú, hogy nem mer :D

2014. szept. 30. 03:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!