Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Írj le egy nosztalgikus...

Írj le egy nosztalgikus sztorit, emléket életed bármely szakaszából! (? )

Figyelt kérdés
Szívesen nosztalgiázok én is!

2015. febr. 1. 11:50
 1/6 anonim ***** válasza:
Milyet szeretnél, vidámat, szomorút? :D
2015. febr. 1. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Ha már a barátság témakör :) Az a nyár volt eddigi életem legjobb nyara, amikor 17 éves lettem. Akkor ismertem meg a testvérem társasága révén az első szerelmemet, és belecsöppentem a bandába. A közelben van egy kis erdő, Duna-holtág meg sziget, minden nap lenn bandáztunk a Dunánál, fürödtünk, sátoroztunk. Aztán egy viharos éjszakán, amikor rettegtünk, hogy elfúj minket a szél sátrastul és belénk csap a villám, először csókolóztunk...mint a mesében.


Nagyon jó kis társaság volt, több pár gyűlt végül össze, mindannyian 15-17 évesek voltunk, jártuk az erdőt, bohóckodtunk, a fiúk gitároztak, ittunk- a többiek cigiztek, (szexeltünk :D), felnőttnek és nagynak éreztük magunkat, pedig semmi felelősség nem volt a vállunkon.


Aztán télen még elvoltunk, de a következő nyárra már szinte mindenki szakított, feloszlott a csapat, új párok jöttek, közben jött az egyetem...azt a nyarat szívesen újraélném, gondtalan voltam, egészséges és szép :) Nem mintha most öreg lennék, 23 vagyok, de nagyon jó visszagondolni.

2015. febr. 1. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

1. Akár vidámat, akár szomorút!


2. Ez nagyon jó emlék lehetett.


Nah, írjatok még, tényleg érdekel!

2015. febr. 2. 08:29
 4/6 anonim ***** válasza:
Te is írj valamit, kérdező! :) Én is szeretem olvasgatni a történeteket.
2015. febr. 2. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Jólvan :)


A legjobb nyaraim 2004 és 2010 között voltak, mert minden nyáron a haverom balatoni nyaralójában töltöttünk 1-2 hetet. Volt, hogy csak 2-en voltunk, volt, hogy 8-an is.

A legjobb emlékeim, nem egy évből voltak, hanem összesítve.

Az egyik nyaralásra 3-an mentünk le kezdetben, a 4. haver később ugrott be hozzánk. Szó szerint, ugyanis elfelejtett leszállni a vonatról és úgy kellett leugrania indulás után :) Mivel egyikőnknek sem volt barátnője, minden módot kihasználtunk a csajozásra, ami sajnos végül nem jött össze ezen a héten, de rengeteg lányt megismertünk, volt, akivel minden nap labdáztunk a vízben, majd este belopóztunk az ablakukhoz és lestük, ahogy vetkőznek :) (sulitáborban voltak). Volt olyan, hogy bemásztunk egy idegen hotel kerítésén és bementünk a házibuliba, mintha mi sem történt volna :) Erre annyira rákaptunk, hogy már nappal is bemásztunk oda strandolni :) Ekkor ketten voltunk. A nap végeztével másztunk volna ki a szokásos helyünkön (letépett kerítés), de észrevettük, hogy egy rendőrautó állt előtte... Tehát valaki észrevett minket és kihívták ránk a rendőrséget. Láttam, hogy kiszáll 2 rendőr és a bejárat felé jön, hogy minket elkapjanak :) Ekkor haverommal kétfelé szaladtunk, én a másik főbejárat felé, ő pedig arra, ahol a rendőrautó állt (üresen).

Én dobogó szívvel, de nyugodságot mutatva elvegyültem és kb 10 perc gyaloglás után elértem az első főbejáratot. Nagy kő esett le a szívemről, mikor végre kiléptem a kapun, erre ahogy megfordulok, a járdán ott várt rám a rendőr :D Képzelhetitek, hogy megijedtem, ott vert le a víz. Végül megúsztam és elengedett, de felírta a nevemet. Mint kiderült, haverom simán megúszta.

Ezután 1-2 napig nem másztunk be, de aztán megint beugrottunk egy buliba. Azonban észrevettük pár perc múlva, hogy az a zsaru, aki engem elkapott, megint itt lófrál, de minket még nem vett észre (mert 2 embert kerestek, de mi 3-an voltunk már). Szóltam a többieknek, hogy észrevétlenül sétáljunk le a Balatonpartra és a vízen át lépjünk meg. Elkezdtünk sétálni, majd futni, rohanni hanyatt-homlok. Én észrevettem, hogy van egy betonárok előttem, úgyhogy irányt változtattam. Gondoltam, hogy a többiek is észreveszik, de ők a hangok alapján tovább futottak, ugyanis 2 puffanást és anyázást hallottam mögülem. Mondanom sem kell, hogy beleestek az árokba, én meg segítőkészen a hasamat fogtam a röhögéstől, annyira szép volt. Ezután végül bemásztunk a Balatonba és átmásztunk a szabadstrandra, ahonnan már megléphettünk simán.


Most ennyit tudtam írni, de ez csak 1 a sok közül :)

2015. febr. 2. 15:03
 6/6 A kérdező kommentje:
Írjatok még! :) Bármilyen sztori jöhet!
2015. febr. 9. 08:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!