Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit tegyek, hogyha nagyon...

Mit tegyek, hogyha nagyon tetszik az egyik fiú barátom? Mondjam el neki? De, ha elmondom attól félek, hogy elutasít vagy hasonló, vagy már barátok se leszünk

Figyelt kérdés
Már sokmindenkitõl hallottam, hogy elkell mondani, mert nem veszitek semmit, de...nem tudom mit csináljak.

2015. febr. 3. 13:35
 1/7 anonim ***** válasza:
A elmondod neki, akár veszíthetsz is vele. Ha nem mondod el, akor a közös életek esélyét is elveszíted. Ezt a döntést neked kell meghozni.
2015. febr. 3. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező, a válasz nagyon függ attól, hogy te fiú illetve lány vagy. Kiegészíthetnéd ezzel a kérdésedet, mert a választ nagyon meghatározza.
2015. febr. 3. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

1.válaszoló vagyok.

2# jól mondja. Nekem egyértelmű volt a kérdés, de ha nem hetero kapcsolatok híve vagy, akkor az befolyásoló tényező lehet.:/

2015. febr. 3. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

oops.:))

láány vagyok. és a fiúk tetszenek.

2015. febr. 3. 16:46
 5/7 A kérdező kommentje:

lehet, hogy szerelmes vagyok belé.

csak õ az olyan fajta valaki, akinek ezt nem hiszem, hogy "elmerném" mondani.

Régebben neki is tetszettem, sõt még a lehetõsége is fennállt annak, hogy esetleg összejöjjünk, csak akkor én nem úgy néztem rá...

2015. febr. 3. 16:48
 6/7 anonim ***** válasza:
Figyelj, babám. Ha elmondod a fiúnak, és ő már elég tökös legény ahhoz, hogy fogja az adást, kizárt dolog, hogy zsigerből nemet mondjon. Előbb megdönt egy párszor, aztán eldönti, hogyan tovább.
2015. febr. 3. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Ha lány vagy, akkor tiszta sor. És lehet finoman is "nyomulni". De mi az, hogy "lehet, hogy szerelmes vagyok belé" ???

Ezt azért tudnod kellene! Ha szerelmes vagy belé, akkor mindig rá gondolsz, hiányzik ha aznap nem látod, vágyod a közelségét, a mosolyát etc...

És te is kezdeményezheted a közös együttléteket, odamehetsz beszélgetni, meghívhatod egy bambira. Meglátod, hogy zavarja-e a közeledésed. Ha igen, akkor ne erőltesd. Amúgy lépésről lépésre be lehet cserkészni, aki tetszik...

2015. febr. 5. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!