Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Hogyan találjak normális...

Hogyan találjak normális kapcsolatot?

Figyelt kérdés
A feleségemmel a házasságunk elromlott,gyermek nem született . Nekem elvileg lehet gyermekem.36 éves férfi vagyok,társkeresőkön furcsa nők jönnek elő.Nem tudom hogyan alakítsak ki egy normális kapcsolatot.Kezdek bedepizni emiatt.
2014. jan. 4. 23:45
 1/5 anonim ***** válasza:
66%
Ha 36 éves létedre ilyen szavakat használsz, hogy bedepizni, akkor te sem vagy egészen normális!
2014. jan. 4. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem azt kérdeztem,hogy jól fogalmazok e,vagy sem!!!!
2014. jan. 5. 00:00
 3/5 anonim ***** válasza:
Ahogy írod 36 éves vagy, mivel s saját korosztályodhoz közeli nőt kell keresned(több okból is), sajnos vagy nem sajnos ezeknek a nőknek a 99%-nak van legalább 1 gyereke. Nagyon nem válogathatsz a szingli és gyermektelen nők között-főleg ebben a korban. Elvált gyermekes nőket keress elsősorban. ők többé kevésbé hasonló helyzetben vannak mint te, legalábbis annyiban biztos hogy az ő házasságuk is valamiért gallyra ment. Munkádból adódóan gondolom sok ismerősöd van/lehet, alap igazság hogy mindenki ott ismerkedik ahol tud, munkahely, lakóhelyed és környéke stb.
2014. jan. 5. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
26%

minden elérhető nőt dugj meg.

ezzel felépíted az önbizalmad,visszarázódsz a játszmába így jobb esélyed lesz arra,hogy jobb csajok közül válogathass,ha már formába jöttél.

ennyi idősen ha sportolsz és nem vagy lepusztulva,lazán rámehetsz a 20 éves csajokra is,szóval a csajozáshoz kb a legjobb korban vagy.

2014. jan. 5. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
33%

most nézem az előttem válaszolót:))))

miért akarna már vele egy időst,úristen.

végre szabad,akárkit megkaphat,akkor minek választana egy borjas használt cipőt,te jó ég,mekkora lúzer álláspont már ez.

2014. jan. 5. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!