Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ha egy baratnoddel tortenik...

Ha egy baratnoddel tortenik valami, ami annyira megviseli, hogy meg neked se szeretne/tud beszelni rola akkor mit csinalsz?

Figyelt kérdés
2 eve vagyunk baratnok, mindig mindent megbeszeltunk egymassal. Most tortent valami (nem tudom mi, mert nekem se mondja el). Nem szerettem volna eroltetni, igy irtam neki egy hosszu uzenetet (a telefont fel se veszi) amibe leirtam, hogy mellette vagyok. Megkoszonte es mondta, hogy majd keresni fog. Ilyenkor mi a jobb, ha tenyleg hagyom most vagy , ha probalom kiszedni belole. Persze nem szeretnek eroszakos lenni, csak ha bekenhagyom az nem ugy fog lejonni neki, hogy nem is erdekel a dolog? Amugy nagyon erdekel es aggodok is, nehez nem faggatni, meg szornyu erzes, hogy nem tudok segiteni. Legszivesebben most ulnek a buszra es mennek hozza, meg ha nem is beszelne akkor is, csak mellette legyek. De ez megint illetlenseg lenne. Es ilyenkor ha varom, hogy keressen azt meddig erdemes? Mert, ha nem fog keresni hetek mulva se (amit nem neznek ki belole, de most teljesen mas volt, most nem lepodok meg ha ez lesz) akkor csak kene keresnem nem?
2015. febr. 7. 01:00
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem ne erőltesd, hogy kiszedd belőle a dolgot, de keresd rendszeresen. Szerintem simán írj rá, hogy nem akar-e kimozdulni valamelyik nap ebből, vagy szívesen átmész hozzá csak filmezni, mert attól nem lesz jobban, ha ül a sötét sarokban. Volt egy depressziós barátnőm, ő művelt hasonlókat. Ha mélyen van, akkor nem fogja értékelni ezeket úgy igazán, de jobb ha tudja, hogy fontos másoknak.
2015. febr. 7. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha azt írta a segítőkész üzenetedre, hogy majd jelentkezik, akkor hagyd egy kicsit békén. Lehet szüksége van a csendre, magányra, mielőtt elmondaná.
2015. febr. 7. 05:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ahogy az első írta,ne faggasd de keresd.Én depressziós voltam,nem kitalált,orvosilag bizonyított.Még a legelején jártam a betegségnek,gyógyszerek nem hattak.Mindig hívott de nem vetrem fel a telefont,egyszerűen képtelen voltam rá.Valamiért féltem tőle.Én csak annyit írtam beki,nagyon szeretem,de kell egy kis idő,és ne haragudjon ha nem veszel fel,inkább írjon.Írt,nem sűrűn,tiszteletbe tartott,nagyon jól estek az üzenetek.Meggyógyultam és ugyanolyan jó barátnők maradtunk.:)
2015. febr. 7. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!