Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Komolyan kötelező legjobb...

Komolyan kötelező legjobb barátnőmnek más barátnőivel is jobban lenni?

Figyelt kérdés

Legjobb barátnőmnek lett egy új barátnője akit egy tanfolyamon ismert meg. 2x találkoztam a lánnyal,de nekem nem szimpatikus,vannak olyan barátnői akikkel tök jól elvagyok.De ezzel a lánnyal vhogy nem. Túl pörgős,fontoskodó. Legjobb barátnőm meg kivan akadva,hogy nem akartam úgy bulizni menni,hogy az a lány is ott van. Ne meg,hogy de ismerkedjek vele össze meg stb stb. Neki rosszul esik,hogy én nem akarok azzal a lánnyal barátkozni.


Mondtam neki,hogy most tényleg kötelező jóban lennem azokkal akikkel barátkozol? Hiszen én választom meg kivel akarok jóban lenni és kivel nem.

Megsértődött,hogy de ő sokszor 3as progikat akar szervezni,mert mindketten a barátnői vagyunk.

Mondom azt felejtsd.


Amikor meg felhoztam neki,hogy lehet én is tudnék olyan haveromat,barátnőmet,ismerősömet bemutatni aki lehet nem lesz szimpatikus.Még sem erőltetném rád,hogy legyünk 3-asban.


Jól kezeltem a dolgot?


2015. febr. 8. 11:31
 1/10 anonim ***** válasza:
Egyáltalán megpróbáltad már egy kicsit megismerni a másik lányt vagy csak leszűrted 3 mondatból, hogy neked ő nem szimpatikus és hagyjon a barátnőd békén ezzel?
2015. febr. 8. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem kötelező. Egyszer menjen el vele programokra, másszor meg veled, nem kell hármasban menni. Nagyon éretlen a barátnőd, ha ezt nem fogja fel.
2015. febr. 8. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

2x is egy egész délutánt töltöttünk együtt(3-an), bevásárló központban shoppingoltunk,meg beültünk kajálni a mekibe,akkor kávéztunk sütiztünk is együtt.


De nekem annyira nem volt szimpatikus.

Mindig ő akar a középpontban lenni.


És én nem olyan vagyok pár mondatból eldöntöm,hogy nem szimpatikus. Sőt amikor együtt voltunk nem is voltam ellene,meg akartam ismerni. De egyszerűn a második találkozó után vhogy úgy döntöttem,vele nem szeretnék találkozni,ha nem muszáj.

2015. febr. 8. 12:35
 4/10 A kérdező kommentje:
Szerintem mindenkinek vannak olyan jellemű,viselkedésű emberek amiért nem szimpatikus. Mint írtam eddigi barátnőivel nem volt problémám velük még fb-on is szoktam beszélgetni,de ez az egy lány vmiért nagyon nem...
2015. febr. 8. 12:37
 5/10 anonim ***** válasza:
Akkor mondd ezt emg a barátnődnek, te megpróbáltad (ami meg a kérdésből nem derült ki, így valamit csak feltételezni kell), de ez van, fogadja el.
2015. febr. 8. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Én nyitottam felé,kérdezősködtem.Barátkozós voltam.De ő nem túl sokszor kérdezett vissza,meg inkább barátnőmmel akart beszélgetni ahogy észre vettem.

Szóval szerintem én sem vagyok neki szimpatikus ami csak abból fakadhat,hogy én nyugisabb típus vagyok,én nem akarok mindig a középpontban lenni. Ő meg pörög,ezt akar csinálni azt akar. Időnként barátnőm is rá szól,hogy álljon le. Na mind1.


Nekem két egész délután elég volt vele.

2015. febr. 8. 13:01
 7/10 A kérdező kommentje:
Mondtam barátnőmnek, erre meg de pedig x megakar ismerni...ezen jót nevettem 2 délután alatt egy kicsit sem látszott,hogy ő meg akar ismerni -.-
2015. febr. 8. 13:08
 8/10 anonim válasza:

eZ AZ ESET IS JÓL PÉLDÁZZA, HOGY BIZONY AZ EMBERI KAPCSOLATOKBAN A HASONLÓ A HASONLÓVAL ÉRZI JÓL MAGÁT, A HASONLÓK ILLENEK ÖSSZE ÉS NEM AZ ELLENTÉTES TULAJDONSÁGÚAK!

Úgy gondolom a kérdésfeltevés és a kérdés kiegészítéseként ami szerepel, hogy bizony ezt meg kell érteni, és nem jó ráerőltetni senkire senkit, amely két ember közt nem bír működnia kapcsolat, azt hagyni kell békén, keressék meg azt, akivel együtt jól érzik magukat, máskülönben a jól működő kapcsolat is tönkremehet ...

nem éri meg kockáztatni jól működő kapcsolatot azzal, hogy ráerőltetünk olyant, amivel, akivel nem működik a kiegészített kör.

Ám a mondásban is benne van:

"Madarat tolláról, embert barátjáról"

Én ezt ki szhktam egészíteni azzal, hogy barátot és cselekedeteiről ...

Sőt mostantól még további kiegészítéssel bővítem:

ízléséről és vérmérsékletéről lehet megismerni.

Sőt még tovább megyek: szocializáltságáról lehet megismerni.

Tehát ha bármelyik összetevő viszályt gerjeszt két ember közt, nem igazán illenek össze. Az a kapcsolat nem való egyébre, mint hogy az ember tanuljon belőle, megismerje, hogy kivel tud együtt meglenni tartósan, hasznosan, és kivel nem!

2015. febr. 8. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:

EZ AZ ESET IS JÓL PÉLDÁZZA, HOGY BIZONY AZ EMBERI KAPCSOLATOKBAN A HASONLÓ A HASONLÓVAL ÉRZI JÓL MAGÁT, A HASONLÓK ILLENEK ÖSSZE ÉS NEM AZ ELLENTÉTES TULAJDONSÁGÚAK!

Úgy gondolom a kérdésfeltevés és a kérdés kiegészítéseként ami szerepel, hogy bizony ezt meg kell érteni, és nem jó ráerőltetni senkire senkit, amely két ember közt nem bír működnia kapcsolat, azt hagyni kell békén, keressék meg azt, akivel együtt jól érzik magukat, máskülönben a jól működő kapcsolat is tönkremehet ...

nem éri meg kockáztatni jól működő kapcsolatot azzal, hogy ráerőltetünk olyant, amivel, akivel nem működik a kiegészített kör.

Ám a mondásban is benne van:

"Madarat tolláról, embert barátjáról"

Én ezt ki szhktam egészíteni azzal, hogy barátot és cselekedeteiről ...

Sőt mostantól még további kiegészítéssel bővítem:

ízléséről és vérmérsékletéről lehet megismerni.

Sőt még tovább megyek: szocializáltságáról lehet megismerni.

Tehát ha bármelyik összetevő viszályt gerjeszt két ember közt, nem igazán illenek össze. Az a kapcsolat nem való egyébre, mint hogy az ember tanuljon belőle, megismerje, hogy kivel tud együtt meglenni tartósan, hasznosan, és kivel nem!

2015. febr. 8. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Azért nem mindig igaz,legjobb barátnőmmel sok mindenben különbözünk,de mégis 1,5 éve legjobb barátnők vagyunk.

Viszont ő tudja,hogy mikor hogy kell viselkedni,nyilván pl egy bulin én is pörgök ezerrel.Ott ő is. De ha beszélgetünk akkor nyugodtan és nem mindjárt megörülök módra.De az a lány a 2 délután alatt olyan hiperaktív volt,hogy már túl sok volt.Pedig csak beszélgettünk,vásárolgattunk,ettünk.

2015. febr. 8. 16:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!