Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Szerintetek normális az ha az...

Animefan24 kérdése:

Szerintetek normális az ha az LBF-em egész nap animét néz és nem ér rá velem chatelni?

Figyelt kérdés
Nagy anime rajóngó.De egézséges egy nap 5-6 részt megnézni vagy többet?Mit tegyek?

2015. febr. 14. 12:49
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
LBF? Egyébként a veled való chatelés nem kevésbé szánalmas időtöltés, mint animéket nézni. Esetleg valami valódi program alternatíva nincs a képben?
2015. febr. 14. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
„Animefan24 nevű felhasználó kérdése”...
2015. febr. 14. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Mi az az LBF??
2015. febr. 14. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Nincs olyan, hogy LBF. Vagy LB vagy BFF. Amúgy legjobb barátot jelent.
2015. febr. 14. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
91%

mi ebben a korban kijártunk csatangolni, biciklizni, erdőt járni

hova fajul a világ? :(

2015. febr. 14. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
29%
kedves #5,oda hogy ma már nem igen engedik el a szülők hyerekeiket erdőbe csatangolni,mivel nem egy kislányt raboltak és/vagy erőszakoltak meg ilyen.kós csatangolások közepette.
2015. febr. 14. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
52%
Ja és Kedves kérdező,a barátod most valószínű hogy belelendült a témába,vele is van néha ilyen ha találok pár rendkívül jó animet.Majd kifogy belőlük.Mindenesetre mond meg neki hogy jobban esne ha rád is fordítana időt.
2015. febr. 14. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

annyira nem vagyok idős... :)

azóta pedig nem sokat változott a világ ilyen téren

2015. febr. 14. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 bandi6891 ***** válasza:
31%
Amikor én is aktívabb animés korszakomat éltem volt egy hülye tini liba aki sosem ért rá,mindig volt kifogás vagy 10 percekre eltűnt szó nélkül.Fogtam azt kitöröltem a számát a p***ba.Azt tudom ajánlani ilyen senkiháziakkal ne foglalkozz,keress olyat aki nem ragadt meg a férgek színvonalán és emberszámba vesz.Ennyit erről
2015. febr. 14. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!